Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt a férjetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a férjetek az esküvő előtt 1-2 hónapban? Hogy viselkedett? Izgatott volt, vagy ideges, feszült, mennyire látszott rajta?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont olyan volt,mint az esküvőt megelőző két és fél évben.Akkor kezdett igazán izgulni,mikor már csak 4-5 nap volt az esküvőig,de főleg amiatt,hogy minden rendben menjen,minden szervezéssel időben elkészüljünk. De a viselkedése előtte 1-2 hónappal tényleg ugyan olyan volt,szerencsére nagyon nyugodt,türelmes emberrel ajándékozott meg a Sors. Kettőnk közül én voltam a feszültebb és jóval izgulósabb! :D
2013. márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt és türelmes, de nagyon édesen kiveszi a részét az intéznivalókból - legalábbis eddig. Még 4 hetünk van :D
2013. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi különös,de aznap ! na akkor izgatott volt nagyon,és én is :)
2013. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
előtte ugyanúgy viselkedett, az utolsó 2 hétben kezdett kicsit izgulni :)
2013. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A táncórákon, meg az azt követő 1-2 órákban tiszta ideg volt, és az "ez nekem nem fog menni" mantrát ismételgette :))

Egyébként nem izgult.

2013. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Esküvő előtte 2 nappal kezdett el parázni, hogy vajon minden rendben lesz, nem lesz semmi gond stb...

Én előtte való nap voltam tiszta ideg, szerencsére ő ott volt mellettem próbált megnyugtatni, attól függetlenül, hogy ő is izgult. :)

2013. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A tánc az nálunk is kritikus pont.

Sajnos az én párom már most ideges hogy mindent sikerül-e elintézni, és simán megy-e majd a nap. Pedig még van 2 hónap, bár mi már 7 hónapja készülődünk.

2013. márc. 28. 10:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Se izgatott, se ideges, se feszült nem volt. :) Nyugodt volt..."minden jó lesz" hozzáállással nyugtatott engem is.
2013. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nyugodt volt. Persze, emlegette, hogy milyen hihetetlen, és milyen fura, hogy lassan házasok leszünk, de igazából nem nagyon foglalkoztunk ebből a szempontból a dologgal. Ő az esküvő napján volt nagyon feszült, mert amíg én szó szerint csak készülődtem, ő futkározott, fuvarozta a szállásra a vendégeket, ment a sütiket intézni, a csokrokat, aztán megint vissza a helyszínre a zenészekhez. Kb. fél órával a kikérés előtt tudott elkezdeni készülődni, és majdnem sírt is az idegtől, de apukám ott volt vele és túllendült ezen szerencsére :)
2013. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy hónapunk van, mar decemberben elintéztünk mindent. Néha szóba kerül, de nem stresszel rajta egyikünk sem. Úgx lesz jó minden, ahogy sikerül. Semmi nem tudja elrontani :)
2013. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!