Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudom hogy sok ilyen kerdes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy sok ilyen kerdes van de mennyi penzt vagy esetleg milyen ajandekot adjunk unokatestverem eskuvojere?

Figyelt kérdés
5-en mennenk a ferjem a 3 gyermekem es en anyagilag nem allunk a legfenyesebben.
2013. ápr. 6. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most itt hiába mondom pl azt hogy vigyetek 50ezer forintot, ha nem teheted meg. Te tudod mennyit tudsz és akarsz erre szánni
2013. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit adj amennyi nem okoz gondot a családnak. Nyilván a pár is tudja, hogy nem vagytok gazdagok, és nem azért hívtak meg.
2013. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :) Tisztaban vagyunk azzal hogy mindenki annyit ad amennyit tud de nem szeretnenk beegni hogy elmegyunk 5-en es adunk 10 000 Ft-ot
2013. ápr. 6. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:

igazából attól is függ, hogy mekkorák a gyerekek?

mert pl. ha 1 3 meg 5, akkor 30E bőven elég. Most ezek csak kis számok, úgy értem, ha pl. mindhárom kicsi.


Ha 18-20 körüliek, akkor igen, illene vinni 50et. De ez csak az illene, nyilván ők is tudják, hogy Nektek mi lenne a megterhelő.


Apum unokatesója esküvőjére pl. csak ők meg öcsém mentek el, én és a férjem (akkor még csak párom) nem, szintén anyagi megfontolásból. Ha nagyobbak a gyerekek, akkor ezt is el lehet játszani. Mondjuk azt mondani, hogy valami programjuk van, kirándulás, tábor, stb.


Így ott is vagytok, nem is megterhelő, és párnak sincs 'mínuszban' :)

2013. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dorka1988 válasza:
Azt mondják annyit illik beledobni amennyibe a vacsora került. tehát mondjuk 5x5000 forint. Amennyiben nincs ennyi, dobjatok annyit amennyit tudtok. A menyasszony táncnál úgyse tudja meg senki, h mennyit dobtatok. Ne aggódjatok, h kevesebbet dobtatok, mi is voltunk már úgy esküvőn, h nem tudtunk annyit adni amennyit szerettünk volna, de hát ez van. Ötletként, esetleg vegyetek nekik 1-2 ezer forintért sorsjegyet. Hátha összejön neki. Az ismerőseink körében nagy sláger, minden pár kért sorsjegyet.
2013. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!