Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van egy férfi, akibe nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, akibe nagyon szerelmes vagyok, ám ő mással készül éppen házasodni. Hogyan akadályozhatnám meg?

Figyelt kérdés

Még gimiben ismertük meg egymást, akkor jártunk is 2,5 évet, szakítottunk majd 5 éve újra összejöttünk de csak pár hónapig tartott. Utána megbeszéltük hogy inkább nem lesz semmi komoly majd összejött a mostani barátnőjével, 3.5 éve vannak együtt. Ezalatt az idő alatt egyszer megcsalta velem. Gondolkoztam hogy ezt elmondom neki, hátha akkor a lány lefújja az esküvőt, de mint kiderült már tud róla és megbocsájtotta neki..

A srác a mai napig hívogat, SMS-eket küld, stb. egyszer találkoztunk is, mégis azt mondja hogy nem akar tőlem semmit..

Szerintem nem bírnám ki ha ő végleg összekötné az életét azzal a nővel, mit tehetnék?


2013. ápr. 10. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Hű de beteg vagy!
2013. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Én megértem, hogy szerelmes vagy a pasiba, és baromi nehéz végignézni ahogyan éppen mást készül elvenni. De, azért azt átgondolnám a helyedben, hogy ha valamilyen oknál fogva, főleg ha a te kezed is benne van, lefújják az esküvőt és szakítanak, attól neked miért lesz jobb? Főleg, ha semmit nem szeretne tőled, előtte is csak összejárogattatok, de komolyat sosem tervezett veled miután egyszer már a gimiben jártatok. Ha nem is lesz esküvő ezzel a lánnyal, akkor majd lesz mással, de az nem te leszel. Szóval a Te helyzeteden ez semmit nem segít, max. egy másik nő életét teszed tönkre, az álmait,a terveit ezzel a férfival.

Szerintem próbáld meg magad túltenni a pasin, ne vedd fel ha hív, ne reagálj az sms-eire, majd megunja. Én biztosan megszakítanék vele minden kapcsolatot, hiszen úgy tűnik ő csak szórakozik és legyezgeti az önbizalmát, hogy van/vannak más nők is a menyasszonyán kívül akik koslatnak utána. Keresd meg a hozzád illő partnert, őt pedig felejtsd el szerintem!

Ennél jobb ötletem nincs...

2013. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd, hogy boldogok legyenek.
2013. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%

Mit akarsz?Hogy összejöjjön veled a pasi?Vagy csak simán megakadályozni az esküvőt?Nem mindegy...

Mondd el a lánynak,hogy megcsalta veled,mindenképpen tudnia kell róla.

2013. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Ha igazán szereted fontosabb az ő boldogsága mint a tiéd és elengeded.
2013. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Lesben állsz és eldőlsz: keresztbe fekszel a házasságkötő-terem ajtajánál.
2013. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha tényleg szereted, akkor az ő boldogsága kell, hogy legyen a fontos a számodra. Úgyhogy nem igazán értem, miért akarod vele ezt tenni. Komolyan azt hiszed, hogy utána lenne nála még ebben ez életben valaha egy hangyaköpetnyi esélyed is?
2013. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
szerintem te is és a menyasszony is vakok vagytok. nekem nem kéne ilyen férfi...
2013. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Ez a "ha tényleg szereted akkor az ő boldogsága fontosabb mint a tiéd" akkora ócska duma, nem tudom, van aki ezt tényleg elhiszi??


Ettől függetlenül az sem szép dolog hgoy ennyire minden áron nem akarod akadályozni, mindenesetre én sajnállak kérdező, a másik lányt is sajnálom mert őt is és téged is ugyanúgy átveri a szóban forgó fiú, ki tudja hány lánnyal szórakozgat még úgy, mint veled..

2013. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Attól még, hogy valami ócska duma, vagy közhely lehet igazságalapja.. Tudod van még olyan ember, akinek a közhelyes dolgok is segítenek...

Mellesleg sajnálom szerencsétlen menyasszonyt.

2013. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!