Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A sírás kerülget a próba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sírás kerülget a próba hajamtól és a sminkemtől. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Most jöttem a fodrásztól és a sminkestől.A fodrász már két éve megvan,ezért őrá gondoltam esküvői konty ügyében is.Az első amit megcsinált,borzasztóan nem tetszett (ezt így nem mondtam meg neki,csak utaltam rá).A második pedig nem illik az esküvő stílusához.Hiába vittem képet,hogy mit szeretnék, szerinte azt az én hajamból nem lehet megcsinálni.Próbált hasonlót,de menet közben elkapta az ihlet és tök mást csinált,mint amiről szó volt. Ő persze elégedett volt,mint mindig,én meg már majdnem ott sírva fakadtam. A két frizura összesen 3 órát tartott,nem volt rá több időm,hogy ott üljek és már pofám sem volt szólni,hogy nem tetszik. Aztán átültem a sminkeshez,mondtam hogy mit szeretnék.Ne legyen erős,könnyed legyen."Mezítlábas" esküvő lesz,pasztell színekkel,ehhez szeretnék sminket.Erre gyakorlatilag olyanná maszkírozott,mintha temetésre mennék.Fekete szemek,sötét szemöldök,a szemeim olyan aprók lettek mintha ott sem lennének,a lehető legelőnytelenebb lett.Aztán azt sem tudtam,merre forduljak a buszon,hogy senki ne lásson,annyira szégyelltem magam. Még a leendő férjem sem látta,mert gyorsan lemostam.A sminkes lány ismerős,nincs pofám egyikőjüket sem visszautasítani.Képet is vittem,az sem jött be.Mi tudnék még csinálni?
2013. ápr. 10. 20:24
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
3 nap van az esküvőig.
2013. ápr. 10. 20:26
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Esszerubb lett volna ott szolni. Most max keresel egy masik fodraszt meg sminkest es remeled, hogy ok meg tudjak csinalni. Bar sminkelni te is ki tudnad magad, ha nem eros smink kell
2013. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ésszerűbb lett volna,de nem volt már hozzá képem.Nem vagyok jó abban,hogyha valakinek a szemébe kell mondani,hogy nem tetszik,amit csinált.
2013. ápr. 10. 20:35
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Ne célozgass rá hanem mond meg. Te fizeted az van amit akarsz.
2013. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézd két lehetőséged van. Kinyitod a szádat és olyan leszel, amilyennek látni szeretnéd magad, vagy még az unokáidnak is azt fogod mutogatni, hogy milyen rémes sminked volt.
2013. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

figyelj el kell döntened h meg mered mondani vagy pedig így fogsz kinézni az esküvődön.

Nyisd ki a szád ha vmi nem tetszik!! Azért fizetsz h neked tetsző legyen. Ez nem pofátlanság. Álljál ki magadért. Ha ezen besértődnek akkor vessenek magukra. Fontosabb lenne magaddal foglalkozni nem az ő alkotói vénájukkal. Az ő szégyenük h nem képesek fotó után vmi hasonlót csinálni

szóval kapd össze magad keress egy másik fodrászt sminkest. A régiek meg ha megkérdezik mondd meg h nem feleltek meg az igényeidnek mert a munkájuk köszönőviszonyban sem volt azzal amiért te megfizetted őket.

2013. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%

Megértem én is ilyen vagyok..

Mindenképp nézegess fórumokat,hogy a városodban ki mit ajánl,vagy melyik szalon szimpatikus,inkább fizess rá mint szar legyen.

Frizurában tudnék segíteni ha győri lennél.

2013. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

Én azonnal keresnék másik fodrászt.

A sminkedet te is meg tudod csinálni, ha natúr kell.

2013. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Szólhattál volna, és ott helyben kitalálni együtt hogy milyen legyen. Mondani ha túl sok, túl kevés, akár menet közben is jelezni, ha nem úgy alakul ahogy szeretnéd.

Az embernek azért van szája hogy megszólaljon, ha úgy érzi szükségét...

2013. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem jobb ha sminkes készíti, ha natúr is, mert egész éjszaka ki kell tartania...azért jól alá kell annak dolgozni, hogy fennmaradjon!


Keress másik fodrászt...sminkes nehezebb eset lesz szerintem...hol laksz, hátha valaki tud ajánlani valamit??

2013. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!