Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen, hogy végigbőgjem a saját esküvőmet?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan érzékeny típus vagyok, anyutól örököltem. Minden ilyen eseményt megkönnyezek, pláne ha látom, hogy anyuék is pityeregnek. Egy ballagáson is képes vagyok elsírni magam.

Közeleg az esküvő időpontja és egyszerűen frászban vagyok. Nem akarok minden képen kisírt, dagadt szemekkel szerepelni a nagy napon! :( A ballagásomat is úgy sikerült túlélnem sírás nélkül, hogy a családom távol volt tőlem, nem láttam őket, én pedig tereltem a figyelmemet a "gyászbeszédről", semmi nem maradt meg kb belőle.


Mit tehetnék? Kiver a víz, ha erre gondolok, amúgy is kezd kijönni rajtam valami totális para, mintha ettől minden megváltozna. Nálatok volt ilyen? Sírtatok az esküvőtökön? Mit lehet tenni ezellen?



2012. máj. 15. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, ha majd sírni fogsz az esküvődön, mással is megesik. :)

A lagzin pedig - már ha lesz nektek - akkor nagy lesz a mulatság, nem hinném hogy ott is pityeregni fogsz. De ha mégis, az se baj :)

2012. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Úr Isten! Mintha csak magamat olvastam volna :D:D:D:D én is nagyon félek,hogy így fogom végezni nemsokára :D a bátyám esküvőjén zokogtam, ha meghallok egy szerelmes számot, eszembe jut,hogy nemsokára férjhez megyek és elbőgöm magam,és még sorolhatnám. hát komolyan, sose voltam ilyen,csak mióta megszületett a kislányunk, na de az óta egy kiscicától sírva fakadok :D:D:D nem tudom mi lesz veled is, meg velem is, de kíváncsian várom a tanácsokat Neked, majd merítek belőle ihletet én is :D:D Sok boldogságot!!!!
2012. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy "éltem túl", hogy próbáltam nem odafigyelni. Egyszer ránéztem anyukámra, láttam ahogy sír. NA akkor nekem is bekönnyezett a szemem, ill mikor a szülőknek adtuk át a virágokat. Utána csak néztem magam elé, nézegettem a dekorációt, az anyakönyvvezető szalagját. Tereltem a gondolataimat, nehogy elbőgjem magam, mert ha egyszer elindul a lavina, nincs megállás. :)
2012. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért nem tartom jó taktikának, mert azért még is csak jó lenne emlékezni valamire a szertartásokból is. Pl. azt kikötöttem a páromnak, hogy ne mi írjuk a fogadalmakat, a szülőköszöntőt is szívesen elhagynám, de azt mondták azért azt illene. Szóval mindegy, csak a nagyon kritikus pontokat kerüljük, amitől tutira zokogásban török ki. Mert igen sajnos nem csak néhány könnycsepp, hanem egyszer elindul és onnan nem lehet abbahagyni. :)


Egyébként lehet én is elnézelődök majd inkább, mintha valami kívülállóként szemlélném az eseményeket. Majd otthon visszanézem utána videón és jól kibőgöm magamat rajta... :) Meg előtte három napig is, hátha nem maradnak könnyeim.

A lagzitól nem félek, az már nem éppen a meghatottságról szól, de a két szertartástól kicsit bevagyok tojva. Nem akarok lebőgni az egész családunk előtt (szó szerint)! :) Bevonulásnál is inkább egyedül vonulok, nem bírnám ki, ha apu adna a párom kezébe. Így is családi zokogás várható, nem kell kierőltetni mindenkiből mégtöbb könnyet! :)

2012. máj. 15. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Ne menj el az esküvődre.
2012. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is ettől tartok, nekünk sincs már 2 hónap sem a nagy napig. Én úgy próbáltam kiszűrni a lehetséges megható pillanatokat, hogy a szertartás alatt szóló zenék mind szöveg nélküliek lesznek, így kisebb az esély arra, hogy a zenétől elsírom magam. Én is igazából a szülőköszöntőtől félek, ott is szöveg nélkül fog szólni az "Úgy szeretném meghálálni" zenéje, de mikor a rendezvényes pasas mutatta ezt a zenét, már akkor ott is szorongatta a torkomat, hiába volt szöveg nélkül. Nekem is mindenki azt mondja, hogy ez teljesen normális dolog, de nem szeretnék zokogni az esküvőmön, még a végén azt hinnék, hogy nem vagyok boldog, pedig úgy érzem, én vagyok a világon a legboldogabb. Nem tudom, mit lehet tenni. Még arra is gondoltam, hogy nincs-e valami gyógyszert sírás ellen? :)
2012. máj. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is síros leányzo vagyok. én a zenékbôl vidámakat választottam, szulôkôszôntô nem lesz, az étteremben kapnak majd ajándékot, ill. minden szertartásbol a legrôvidebbet választottuk mindenféle maszlag nélkul. olyan kis pôrgôsre, vidámra szeretnénk, hogy ne legyen elérzékenyulés.
2012. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Önkontroll!


Addig is nézegess esküvős filmeket, sírjál, ahogy a csövön kifér, hátha a saját esküvődre elfogynak a könnyeid. Komolyan mondom.


Ha nincs más megoldás, akkor tessék lemenni a háziorvoshoz, és pár szem nyugtatót felírtani, és az esemény előtt szépen bevenni. Ha ezt nem akarod, akkor a szertartás előtt egy fél pohár erős vörösbort felhajtani (de ne kombináld a kettőt! :)) Adhatsz a többi sírósnak is. :)


Ja: és ne hergeld magad előre!

2012. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Èrdekelne csajok hogy mi lett végül? Èn is megmondtam anyunak hog ne is nézzen rám!! :-D
2013. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2012-05-16 09:06 vagyok. végül? a polgárin az igennél úgy préseltem ki magamtól a szót, közben a könnyeimet nyeltem vissza. irány a templom: rögtön futok a lelkészhez: jajj, vegyük ki az esküt, én tuti nem tudom majd végigmondani... óóó drága, azt nem lehet. a fenébe. de látta rajtam, h vmi van, ezért olyan jókedvűre vette a figurát, h végignevettük az egészet. szóval én büszkén mondom: nem sírtam :)
2013. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!