Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valaki lógott már be esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lógott már be esküvőre?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 18:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de értelmes felnőtt ember nem azzal tölti a szabadidejét, hogy bemegy vadidegenek esküvőjére potyázni meg bebäszni ráadásul nem is érti mi ezzel a baj.
2013. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, hogy manapsag fejenkent 6-15000 terjed a koltseg, es ebben nincs benne a pia, ami megint fejenkent 4-8000 hely fuggo es, hogy mit vihet a par....

Ha ti bementek csak ugy mondjuk 3an csak inni, akkor az alsohangon 12000 es akkor a legolcsobbat neztem..


Nekem szemely szerint feltunne ha a meghivott 88 emben felul ottlenne meg 3 idegen, mivel elotte mindenki gratulalt az arcmemoriam meg nekem kulonosen szuper, hiszen felszolgalokent dolgoztam, de elotte sem volt rossz

Szerintem manapsag nem lehet belogni, regen volt ra lehetoseg hiszen a fel falu ittvolt.

De ha jo tarsasagba logtok akkor jarhattok ugy, mint az egyik valaszado ismerose...

Amugy ha veletlen tevedne be valaki az eskuvomre en is megkinalnam egy itallal es egy tanccal de aztan kalap kabat...


Amugy az otlet tenyleg gyerekes, nem lehettek tobbek 20 on 1-2 nel az meg meg gyerek... :) foleg ha ilyen ma mentalitasuk...

2013. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok:) sajnos de, taknyosok vagytok, legyen akármennyi is a korotok... a mi esküvőnkre biztos nem tudnátok belógni...ismerünk mindenkit, tudnánk, ha illetéktelen hatolna be:) ezt max 200-300 fps ill még nagyobb bulin lehetne megoldani...taaaaaalán..de függ sok mindentől..sztem ne legyetek bunk*k.......
2013. ápr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Sokan el vannak tévedve sajnos,nem huligánkodni megyünk, nem keressük a balhét, szórakozni megyünk :D ha elzavarnak minket így jártunk, hazamegyünk!
2013. ápr. 23. 17:53
 15/21 anonim ***** válasza:

Hallottam olyan esküvőről, ahol az üresen maradt helyekre megrendelt ételeket egy külön elszeparált asztalra tetették át és behívták a környékről a hajléktalanokat akik szíves örömest mentek és fogyasztottak, de, hogy Ti odamenjetek enni-inni más esküvőjére hívatlanul az szerintem baromira nem szép dolog.


Szinte minden esküvőn van egy kemény mag akik ha lebuktok a szátokba adják az asztal lábát. Nem érdemes. Értem én, hogy ez az amerikai filmekben baromi jó bulinak látszik, de itthon nem így működik.

2013. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem fogsz már fel ezen? Nem érdekel senkit, hogy randalírozni akartok, vagy sem, akkor is egy rakás szánalmas, nyomorék kis idióta vagytok, akik mások pénzén akarják megtömni a fejüket, meg berúgni és ráadásul annyi eszük sincs, hogy eljusson nekik, hogy ez GÁZ. Égő, érted? Szánalmas. A majmok neveltek fel vagy mi? Nem hiszem el, hogy valaki ennyit nem tanult meg otthon.


Egy esküvő az nem népkonyha, meg ingyenes buli, hanem egy zárt körű rendezvény, ami akár millió feletti összegbe is kerül és csak azokat várják, akik kaptak meghívót nem minden helyi kis csóró parasztot, akik mással nem tudják elfoglalni magukat.


Lehet, hogy szerinted ez király buli, de mindenki szemében, akinek több esze van egy marék molylepkénél ciki vagy.

2013. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben a lagzival együtt egyébként millió feletti összegbe kerül. Amúgy utolsónál a pont.
2013. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Az utolsó előttinek üzenném ,hogy : Szerintem te egész életedbe nem csináltál semmit amiről majd egyszer mesélsz a gyerekeidnek... de nem is ez a lényeg, hogy legyen majd mit mesélnem. , hidd el nem vagyok csóró gyerek, de nálunk sincs kolbászból a kerítés. Részben igazat adok neked, hogy tényleg nem "népkonyha". Lehet, hogy te egy álszent ember vagy, mielőtt le parasztozol kíváncsi lennék, hogy te milyen ember vagy! :) puszi!
2013. ápr. 27. 23:57
 19/21 anonim ***** válasza:
Csináltam jó pár dolgot, de nem más kárára, meg nem más "legszebb napján".
2013. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem érdekel milyen ember Ő. Nem azt mondta, hogy jobb nálad, hanem azt, hogy Te egy büdös gyökér vagy és ezzel azt hiszem mindenki egyet értett itt csak legfeljebb szebben fogalmazták meg amiből nem értettél és magyarázkodásba mentél át, ezért váltott erre a stílusra amit szintén nem értettél és próbáltál visszavágni.


Újra, hátha így megérted: Az emberek nem lógnak be esküvőkre ha nem hívják őket, mert bunkó dolog és aki belóg sz@r ember. Pont.

2013. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!