Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szokás ajándékot/ virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás ajándékot/ virágot vinni esküvőre, ha csak a templomba megyünk, a lagziba nem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a végén gratulálsz és ennyi nem kell semmit vinni.
2013. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már ilyen esküvőkön, nem vittünk, de más se vitt.
2013. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!
2013. ápr. 6. 00:00
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Mi meg számítottunk a borítékra :$ :)
2013. ápr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

A borítékhoz adni is kéne valamit, mondjuk min. kaját, nem gondolod? Nem arról szól az esküvő, hogy gyertek , mindenki aki csak egyszer is látott, és adjatok, adjatok, adjatok nekünk...


Aki csak a szertartásra van meghívva, nincs kötelezve ajándékra, elvégre nem került semmibe a párnak, hogy odament és megnézte őket. A gratuláció, két puszi bőven elég. Elvégre nem filmsztárokról van szó, már bocsánat.

2013. ápr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Általában nem kell, de volt már, hogy vittem valami jelképeset, pl. ott ahol hívtak vacsira is, de nem tudtam menni egy kis apró konyhai kiegészítőt.
2013. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

lehet vinni.

ez nem arról szól. hogy kifizetjük a vacsoránkat,

hanem arról, hogy a párt meg akarjuk ajándékozni.

2013. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!