Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok / gondolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok / gondolnátok, ha egy esküvőn, ahol vendégek vagytok, a menyasszony a hosszú, fehér ruha helyett az alábbi szerkót viselné? (kép lent)

Figyelt kérdés

Elölnézet: [link]


És hátulról: [link]


Nem templomi esküvő.


2013. ápr. 12. 20:58
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
80%
szerintem: ha az egész esküvőnek/lagzinak ilyen a témája szóval a vőlegény is beöltözik és mondjuk még a tanúk és a koszorúslányok/legényeknek is hasonló a ruhájuk akkor belefér. ha nem akkor nem egy szerencsés ruhaválasztás.
2013. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
77%

Mindent összevetve hiába csinos, szexi a ruha, ez egy jelmez. Lehet lehurrogni, de így van. Ahogy már írták előttem, egy fiatalos, humoros esküvőn, ahol ilyen az egész esküvő témája és fiatal, bevállalós az egész társaság, ott már el tudom képzelni, de amúgy nem. Persze megszólni senkit nem szólnék meg érte, mindenki azt vesz fel, amit akar, engem nem bánt vele. De ha már rövid, szexibb menyasszonyi ruhát szeretnék, akkor inkább valami ilyesmit választanék:

[link]

2013. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
62%
Nekem erről az Addams Family jut eszembe. Ha lett volna esküvős jelenet, akkor Anjelica Hustonon simán el tudtam volna képzelni.
2013. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
54%
Hiába vagyok fiatal, egy esküvő nem arról szól, hogy a menyasszony lábait bámuljuk...
2013. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
67%
Ez esküvőre nem illik. Inkább farsangra.
2013. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
84%
Azt azért nem igazán értem, hogy miért olyan felháborító, ha ez a ruha valakinek nem tetszik? :D
2013. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
66%

28-as, ahogy végigfutottam a hozzászólásokon, nem sok olyat láttam, aki r.bancozta volna a menyasszonyt, inkább olyat, aki szerint maga a ruha a k.vás. A kettő nem egy.

Mindegy. Tőlem aztán biztos mindenki azt vesz fel, amit akar, nekem ez akkor sem tetszik. Vagyis otthonra tetszik egy kis etyepetyére, de esküvőre nem tetszik. Sorry.

2013. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
74%
29, a moderátor 12 db válasz törölt, gondolhatod milyen cifrákat írtak! :)
2013. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
80%

Ha az esküvő témája ilyen jellegű, s az egész násznép jelmezben van, akkor nem tartom furának.

Viszont, ha egy hagyományos esküvőről lenne szó, akkor nem érteném a miértjét,de ettől függetlenül azt visel felőlem a menyasszony, amit akar, végül is az ő esküvője.

2013. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
66%
Ez ilyen jelmezes hangulatú, de az nem baj, amúgyis roppant magas az ifjú pár ruházata iránti toleranciám (elvégre ez az ő napjuk :)). Ha jó az alakja a menyasszonynak, szívesen nézegetném ebben a szerelésben :D
2013. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!