Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet Pécsen (vagy környék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Pécsen (vagy környékén) olcsó esküvőt tartani?

Figyelt kérdés
(Nem hagyományos esküvőt tervezünk: Pénteken esküvő 11kor, utána 24 fővel egy ebéd. Csak nem tudom, hol érdemes, mert hallottam van hely, ahova pl lehet tortát, rövidet vinni.)
2013. ápr. 15. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a Szinbád étteremben leszünk most nyáron. Ide mi visszük a tortát. Mivel nálunk nem iszik senki alkoholt, nem tudom, beengedik-e a rövidet. Csak a fogyasztásunk után fizetünk, terembért nem kértek, mert elférünk az étteremben. Kedvesek, gyorsak, rugalmasak, szimpatikusak voltak, amikor szervezkedtünk :) A konkrét tapasztalatokat csak utólag tudom elmesélni :)
2013. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Diana étterem, Pöttyös, Giovanni.
2013. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a Flórián rendezvényteremben volt, az egész éjszakai fogyasztás, kaja+pia minden 4500/főre jött ki, 110 személynek.

lehetett bevinni röviditalokat, bort és tortáét is. A 24 fő az elég kevés, így szerintem a sima étteremben is elférnétek, de oda meg nem bizti, hogy ezeket be lehet vinni...

Szigetváron van, itt a honlap:


[link]


( ez a r.teremről egy kép, de tudsz az oldalon körülnézni)

2013. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3as vagyok, ami még nagyon jó ilyen szempontból és lehet bevinni tortát:

Pálma vendéglő Szentlőrinc és Szigetvár közt

Aztán Kozármislenyben a Két Szekér, de oda nem tudom, mit lehet vinni

2013. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tettye Vendéglő és a Paulus is klasszak. A Két Szekér fogadót nem ajánlom.
2013. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5, a kétszekért miért nem?


a másik kettő nagyon drága! A Tettyéből kértem ajánlatot, 6500 lett volna CSAK A KAJA!!!

2013. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt már hozzájuk "szerencsém" több ízben és nagyon nem voltam velük elégedett, főleg, hogy hozzájuk hasonlóan szolgáltatóként voltam jelen. :)
2013. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát sajnálom :( mi akárhányszor voltunk, nagy adag, finom kaját kaptunk korrekt áron. Persze ez egyéni vélemény :)
2013. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hete volt az esküvőm.Mi kibéreltünk egy termet,a Horvát iskola auláját,az ételt meg úgy hozattuk.Egy babarci partycég,a TGT Partyszervíz-vel.3800 Ft/fő volt a vacsora(leves,főfogás,köretek,savanyúság)+ teljes szervíz.

Nem biztos,hogy nektek is ugyanezt az árat mondanák,mert függ attól hány személyre kéritek.Minél több,annál kedvezőbb árajánlatot kaphattok.A piát így mindent mi vettünk meg egy ital nagykerben,nagyon korrekt áron,és maradékot visszavették.A tortát a Jégkuckóban rendeltük.3 emeletes volt.

De mivel ti csak ebédet akartok,így tényleg a vendéglő a legideálisabb,viszont ha csak egy ebéd lesz,és nem lesz lagzi,akkor piát szinte 100 százalékra mondom,hogy nem engedik bevinni.

Mi is kértünk ajánlatot a Két szekértől,lagzi esetén a bor és 2 fajta rövidital bevitele megengedett.De ha az nincs,akkor olyan mintha egy sima ebédre lefoglaltatok volna pár asztalt.

2013. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
rácz tanya -orfu kozelében
2013. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!