Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit viselek alatta, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit viselek alatta, hogy ne annyira látszódjon át? Harisnya milyen legyen?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban lesz egy csendes esküvőnk,addigra majdnem 18 hetes kismama leszek.Vettem egy fehér nyári ruhát ecélra,mert hordani szeretném és második esküvőmről lévén szó egyszerű ruhát szerettem volna. Eléggé átlátszik,mint afféle nyári lenge ruha.Felülre valami kendő vagy stólaszerűséget vagy esetleg egy csipke vagy horgolt bolerót gondoltam,de nem tudom melyik lenne célszerű.Harisnyát nem tudom fehéret vagy testszínűt vegyek e.És jó volna pocaktartós,mert már most elég nagy a pocim.Ebben kérnék egy kis segítséget.Képet linkelni sajna nem tudok de valami hasonlót keresek a neten linkelek ha találok.

#esküvői ruha #esküvőre harisnya #kismama harisnyadandrág
2013. ápr. 17. 17:21
 1/6 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 17. 17:26
 2/6 A kérdező kommentje:
valami hasonló,de valamivel hosszabb,kb térd alá ér,rövid ujja van,bal mell felett van egy selyem virág,hasonlóan vékony anyag
2013. ápr. 17. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:

semmiképp se fehéret. undorítóan nézne ki hozzá. testszínűt vegyél. felülre a csipkeboleró nem rossz, bár függ attól is, hogy hány éves vagy.


Egy ilyesmin nem gondolkoztál?

[link]

Ez egyszerű, második házasságra is tökéletesen megfelel, nyárias is, illetve lenge is. És ami a legfontosabb nem látszik át.


Szerintem az a ruha nem esküvőre való, akármennyire is egyszerűt akarsz. Ez már túl egyszerű. Ez egy teljesen hétköznapi nyárias ruha...

2013. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy egy testszínű kismama nejlonharisnyát viselj! ;) Az elegáns de mégis esztétikus lesz majd meglátod! :)

Ezen felül is a 8 vagy 15 Den-est ajánlom! :)

2013. ápr. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Testszínű harisnyát vegyél, a fehér az nagyon iskolás hatású, esetleg ha a ruha maga átlátszik vehetnél alá egy testszínű kombinét, Marks&Spencerben vannak nagyon kis finom lenge darabok.
2013. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,elfelejtettem,hogy csak két tanú meg szülők meg kislányom meg mi leszünk
2013. ápr. 18. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!