Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A fehér menyasszonyi ruha alá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fehér menyasszonyi ruha alá mit és milyen színűt érdemes húzni, gondolok itt harisnya, vagy harisnyakötő, és milyen színben?

Figyelt kérdés
Márciusban lenne az esküvő, szóval bizti jól jönne a harisnya felé, de milyen színt szoktak??
2010. szept. 10. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

fehéret.

a harisnyakötö lehet kék, én olyat kaptam, nem látszik át.

de harisnya fehér.

2010. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem fehér harisnyát, nekem az valahogy nem jön be. Így nekem sima testszínű harisnyám volt, utána a menyecske ruha alatt is maradt ugyanaz.
2010. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra gondolsz, fázni nem fogsz, a menyasszonyi ruha iszonyú meleg. Amúgy olyan színű harisnyát, amilyen a ruha, ha fehér, fehéret, ha ekrü, akkor ekrüt. Harisnyakötő nem szükséges, azt is mondhatnám, hogy fölöslegesen kényelmetlen, de általában az szokott lenni a "kék", ha tartod magadat a babonához. Ha nem érdekel a régi, új, kék... akkor elég a harisnya.

A cipő nehezebb ügy, mert az esküvői cipők vékonyak, vékony a talpuk, az márciusban nagyon hideg lesz.

2010. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak teljesen igaza van. Mivel semmi nem látszik belőle nyugodtan vehetsz akár harisnyanadrágot is, a ruha színében, vagy testszínűben.
2010. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A cipő miatt nem aggódom, mert úgy sem bírja a lábam a vékony,és magas sarkú cipőt, úgy hogy egy kis topánka féle lesz kisebb sarokkal amit olcsón meg lehet kapni fehérben, és később is jó lesz szerintem.

2010. szept. 10. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem testszínu harisnyám lesz (2 hét mulva lesz az eskuvom), mert sajnos nem kaptam fehéret. Kis faluban lakok és nem konnyu az ilyen cuccot beszerezni.
2010. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem fehér combfixem volt.Sokkal könyebb volt megoldanom a mosdós ügyeket,mintha harisnyában lettem volna.
2010. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11:52-es vagyok. Természetesen nekem is combfixem volt. Normál harisnyában szerintem nagyon nem kényelmes, és nem csak a mosdó szempontjából. Ülni sem kényelmes, mivel a menyasszonyi ruha elég meleg lesz így is.
2010. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát az a helyzet combfixet még soha nem hordtam, tudom milyen, de linkelnétek egy képet, venni kell hozzá ilyen "akasztót" is, amivel felcsipeszelem, vagy gumisan megmarad a combomon?

Köszi

2010. szept. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!