Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Feltétlenül kell harisnya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltétlenül kell harisnya?

Figyelt kérdés
3 hét múlva lesz az esküvőnk, és az jutott eszembe, hogy nem veszek fel harisnyát. Nagyon nem szeretem. A lábaim viszonylag szépek, a bőröm is (most ezt tényleg nem azért mondtam, hogy magam sztároljam, a többi dolgot magamon útálom):), eléggé barna is vagyok. Tényleg kell a harisnya. Ezeket a combfixeseket egyébként is mindig rángatom, mert úgy érzem lecsúszik. A ruhában ez eléggé nehéz lenne. Ezt most illem vagy szokás kérdése? Volt már aki nem viselt? köszi
2009. aug. 13. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem kötelező harisnyát fölvenni, ha nem szeretnéd. Arról nem is beszélve, hogy vannak, akik pántos kis nyitott topánkában mennek férjhez, na ilyen típust senkin nem látsz harisnyával.
2009. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ilyenkor nyáron-ősz elején, amíg meleg van, felesleges harisnyát is húzni. Barátnőmnek júliusban volt az esküvője, ő nem vette fel. A menyasszonyi ruha alatt úgysem látszik, van-e rajtad harisnya vagy nincs.

Igaz, a combfix egy harisnyatartóval nagyon szexi :D, de az úgyis csak a vőlegényedre tartozik :D

2009. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem sem kell, minek kéne?

(Combfixnél ha harisnyatartód van, akkor tuti nem csúszik le)

2009. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mért kéne??? A te esküvöd, akkor? Te döntesz, ennyi.
2009. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
47%
szerintem egy erősebb boka zokni hogy a cipő bele csússzon a lábadba de ha nem szeretnéd nem kötelező
2009. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Rajtam nem volt. Azóta már van három fiam és boldogan élünk! :) Ha a babona miatt kérdeznéd...
2009. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleve ha meleg lesz, szerintem kényelmetlenül fogod érezni magad a harisnyában. Ha nem szeretnéd felvenni, ne tedd. Nem az a lényeg, hogy jól érezd magad? Senki sem fog megszólni ezért. Szerintem nem is fogják észrevenni, de ha észre is veszik, nem lesz semmi! Én azért viseltem, mert nekem télen volt az esküvőm. Ha nyáron lett volna nagy melegben, lehet, hogy nem viseltem volna.
2009. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kell, de valamivel védd meg a sarkad, mert nekem feltörte a cipő. A harisnya egy kicsit védi ez ellen, ezért érdemes
2009. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Annál maradtam, hogy azért veszek harisnyát és ha jó idő lesz, akkor nem veszem fel, ha kicsit hidegebb, akkor igen.
2009. aug. 14. 08:38
 10/11 anonim ***** válasza:

van titokharisnya is. ez olyan pici, hogy sokkal rövidebb mint egy bokafix, és ha felveszed a cipőt, akkor nem látni egyáltalán. így meleg se lesz és a lábadat sem töri fel a cipő. :)

[link]


olyan mint ez, csak nem ilyen anyagból hanem rendesen mint egy harisnya, valamint sarka is van.


minden kínaiban kapható. sztem érdemes venned, még ha nem is használod:)

2009. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!