Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » E honapban hazasodtam masodszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E honapban hazasodtam masodszor, es a mostani ferjem is. A volt felesegenek most lesz a szulinapja es engem bant, hogy meg szulinapi sms koszontok vannak. Jogos e a kiakadasom, hisztim e miatt?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok, de a volt felesege miatt allando a vita.
2009. szept. 25. 10:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Szerintem jogos. Hiába házasság meg x év, azért szerintem ami volt le kell zárni. Én viccesen megjegyezném a páromnak, hogy oké, de akkor már képeslapot is küldjünk, természetesen ketten aláírva, és ha majd lesz gyerekünk, ő is aláírja majd minden évben :DD

2009. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Fogadd el, hogy van volt feleség. Ne akard magadhoz kötözni, mert elmenekül. Vissza akarja hódítani a férjedet, vagy csak jó ismerős akar lenni? Szerintem egyik sem jó ötlet,, de a másodikat el kell fogadni, ha úgy alakul, hogy a férjedben nem okozz disszonanciát.
2009. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Ezen ne akadj mert,felesleges.Nálunk a férjemnek én vagyok a második felesége.Azért vált el mert nem igy döntött.Tehát a tiéd is.Nálunk barátságban váltak el,és ez igy van jol.Egyáltalán nem zavar ha szülinap vagy ünnepekkor sms vagy telcsi megy.Engem szeret velem boldog.Ahogy téged szeret a párod és veled boldog.Tedd tul magad mert,a sok vita meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat és még a babának is ártasz vele.Nálunk mikor meglett a baba,még ajándékot is hozott.Azota neki is lett párja és ö is boldog.Mindig jusson eszedbe ha elvált és téged vett el.Akkor nincs okod aggodni.Szeresd a férjed ne vitatkozz vele.Hidd el én tudom.
2009. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem gond ha szülinapon felköszöntik egymást. Azért mert elváltak nem kell ellenségeknek lenniük, sokan vannak akik barátként válnak el. Gondolj bele barátokat, ismerősöket, munkatársakat is felköszönt az ember a szülinapján, nem kell rögtön arra gondolni, hogy akar tőle valamit.

Nem tudom ezenkiül van-e egyéb oka amiért a feleség miatt veszekedtek, de szerintem ez ártalmatlan

2009. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
10.57 -es vagyok.//Mert igy döntött:)
2009. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem meg mi a fakxnak foglalkozik a "volt" feleségével. Az a múlt, őrizze meg emlékként, és veled foglalkozzon.

Én sem örülnék, ha az exet emlegetné a párom, vagy az exe sms-ne neki.

2009. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is felköszöntik egymást az exável, persze csak sms-ben vagy emailben. Szerintem ebben nincs semmi. A gyerekének az anyja és nekem nincs ellenérzésem.
2009. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%

Én pl. nem értem miért kell ezen kiakadni? Ez egy kedves emberi gesztus! Nem kell mindig tányércsapdosással elválni!

Én azt mondom, hogy nagyon kedves úriember a párod, hogy egy sms-t megenged magának. Nem tudom, hogy mennyi ideig voltak ők házasok, de ami volt, az elmúlt, de letagadni nem lehet, semmissé tenni meg pláne nem.

Attól még nem támadnak fel a régi érzelmek, hogy küld egy "boldog szülinapot kívánunk" sms-t a nevedben is.

Fontos lenne tisztázni, hogy miért áll folyton a vita a volt feleség miatt. Ki kezdeményezni és miért. Persze nem kell tartani a kapcsolatot vele, de a haragtartás sem szükségszerű.

Én pl. az összes volt barátomtól (nem férjemtől) csúnyán váltam el, mindig veszekedés volt a vége. De nem haragszom, hogy a kedvesem küld egy szülinapi vagy névnapi sms-t a volt menyasszonyának. Ezen kívül nem tartják a kapcsolatot, legfeljebb ha összefutunk valahol, akkor elbeszélgetünk. Itt a hangsúly azon van, hogy beszélgetÜNK, tehát én is. Abszolút nem vagyok féltékeny, ami volt, az elmúlt. Azóta a volt barátnő már rég másnak a felesége, boldog családban él és ha találkozunk akkor sincs semmi ellenségeskedés közöttünk, persze fontos, hogy ehhez jó viszonyhoz két, ehhez a témához hasonlóan hozzáálló nő szükséges és persze a viszonyt jól kezelő férfi is kell.

Szóval nálatok is tisztázni kéne az okot, ami miatt folyton megy a balhé. Meg kéne találni rá a megoldás, mert az állapotodban nem ajánlatos stresszelni. Ha nem lehet a volt feleséggel jó viszont kialakítani, akkor jobb a kapcsolatot megszüntetni, végleg.

2009. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, hogy miért vagy ezen kiakadva. Akkor is tudtad, hogy van exfeleség, amikor megismerkedtél vele, és igent mondtál arra, hogy a felesége leszel. Kár ezen hisztizni, mert így könnyen exfeleség lesz belőled is. Vagy nem érzed stabilnak a kapcsolatotokat?
2009. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
Én ebből nem csinálnék ügyet. Nézd meg, hogy hány olyan válás van, ami rossz viszonnyal végződik, keresztbe tesznek egymásnak, ahol csak tudnak a felek, még a gyerekeket is felhasználják egymás mellett. Szerintem az nagyon jó, ha ilyen békésen tudtak elválni. Ez nem azt jelenti, hogy a volt feleség jelent valamit szerelmi/romantikus értelemben, de ettől emberileg miért kellene őt elfelejteni, ha nem rossz ember? Miért várod a férjedtől, hogy x évnyi emléket kitöröljön? Ettől még téged szeret, hisz veled él, téged vett el. A két dolog teljesen más. Szerintem örülj neki, hogy ilyen békében vannak. Ritka az ilyen.
2009. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!