Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vajon van értelme esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van értelme esélyt adni/találni ott, ahol a férj már ilyeneket mond a feleségének?

Figyelt kérdés

"már rég elváltam volna,de olyan szerencsétlen vagy,h nem merem rádbízni a gyerekeket"


"ha akkora a pofád add be a válókeresetet


a volt barátnőm sokkal jobb anya/nő volt te még arra se vagy képes h rendben tarts mindent"


2011. szept. 4. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, ez nem kérdés. Vége.
2011. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
A kérdést költőinek szántad?
2011. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Szegény nő, sajnos nincsen :(
2011. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

költőinek.. :(


8 éve vagyunk együtt,2 gyerekünk van. kifelé egy álomcsalás: jóképű,jólszituált,vezető beosztású férfi,aki után bomlanak a csajok,és mindenki irigyel. csodás ház,2 autó. szép,karcsú,fiatal feleség.


belül pedig: folyamatos veszekedés,bármit teszek,soha semmi nem jó. gyerekek miatt eddig bírtam,de tovább nem megy. a válókeresetet az ominózus mondat után beadtam,cuccát kitettem,megegyeztünk mindenben.


de sokan azt mondják,várni kéne a válással,talán az idő megoldja..


én már eldöntöttem,h nem akarom ezt tovább. most nagyon jó a nyugalom.


lehet h mégis változhat valaki akkorát h becsüljön-azt mondja én vagyok a mindene-? én nem hiszek ebben,és belefáradtam,de kíváncsi vagyok véleményekre-tapasztalatokra,mégis van 2 pici gyerek

2011. szept. 4. 21:58
 5/17 A kérdező kommentje:
na a Freud-i elszólás: nem álomcsalás,hanem álomcsalád akart lenni
2011. szept. 4. 21:58
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Talán az idő valóban megoldja...Te a pszichiátriára kerülsz, ő meg nem...ugye nem ezt akarod?!
2011. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan emiatt váltam el a férjemtől sok évvel ezelőtt. A második gyerekem születése után asztmás lettem, elég sokat betegeskedtem. Minden egyes kisebb vita alkalmával a fejemhez vágta, hogy mi lenne velem nélküle. Igy az egyik vita után összecsomagoltam, fogtam a gyerekeket és albérletbe költöztem. Soha nem bántam meg a döntésemet. Megálltam a saját lábamon, és jutottam is valamire.
2011. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
pszichiáternél már voltam-ő nem hajlandó,neki nem kell ugyebár- ő azt mondta az ilyen tipusú férfinek nem szabad megnősülnie..
2011. szept. 4. 22:08
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán 8 évvel ezelőtt kellett volna eszébe jutnia, hogy nem kéne megnősülnie.
2011. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme...és ezt hívják lelki terrornak.Szépen elhiteti Veled,hogy semmire nem vagy jó,nélküle még létezni sem tudnál.Holott ez egy f@szság!Merj lépni!
2011. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!