Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került az esküvőtök?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került az esküvőtök? Hány vendég volt?

Figyelt kérdés

Mennyi pénz gyűlt össze? (ebből mennyi borítékban és mennyi a menyasszonytáncon?)

A násznép alapvetően gazdagabb vagy szegényebbnek számít?

Meglepődtetek az összegen?



2013. ápr. 24. 22:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%
Szia.Nekünk 1,5millió volt 3 ève.40-en voltunk szűk csalàd ès a baràti kör.Elèm szegènyesvolt a nàsznèp,de erre is szàmítottunk mert csupa főiskolàsok voltak.
2013. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Kb. 100 fős hajnalig tartó lakodalmunk volt, polgári és templomi esküvővel. Kb. 900 ezer ft-ba plusz 15 g aranyba került mindennel együtt az esküvő (eljegyzési és karikagyűrűt is beleszámolva, a karikákat nagyrészt vitt aranyból csináltattuk). Kb. 1,8 millió forintot kaptunk nászajándékba, plusz egyéb ajándékokat, pl. hogy egy hónapig nem kellett albérleti díjat és rezsit fizetnünk. Menyasszonytáncnál jött össze kb. fél millió, a többi borítékban. A násznép nagy része se nem túl tehetős, se nem túl szegény, de volt olyan vendég, aki nem tudott hozni semmit, mert anyagilag az is megterhelő volt számukra, hogy ruhákat vegyenek. Az összegen nagyon meglepődtünk, arra gondoltunk, hogy maximum 7-800 ezer ft jön majd össze. A mai napig hálásak vagyunk minden meghívottnak. De nagyon jól esett, hogy mindenki támogatni kívánt minket az elindulásban.
2013. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 millió Ftba került (ebből olyan 400ezret, az éttermet, a szülők állták) 1 hónapja. A szertartáson 100, a kajáláson 65 vendég volt. 1.2millió jött be (mind borítékban, nem volt lagzi és menyasszonytánc, csak ebéd és tortázás késő délutánig). Voltak tehetősebbek és szegények is, de nem néztük, hogy kitől mennyi jött be, csak összességében. Ez az összeg pont elég volt ahhoz, hogy a régi kocsink árának kipótlásával meg tudjuk venni az új (alig használt, 30ezer km-es) kocsinkat :) Nagyon meglepődtünk, sokkal kevesebbre számítottunk a lagzi hiánya miatt!
2013. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk sem volt kéregetős tánc.

Összegyűlt a család, megünnepeltük a boldogságunk egy étteremben, táncoltunk is, aztán 11 körül mindenki ment haza.

Nagyon jól éreztük magunk.

2013. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2010-ben volt a 100 fős esküvőnk, kb. 1.700.000.- forintba került. Nászajándékból 1.400.000.- forint jött össze, nálunk menyasszonytánc nem volt, én nem vagyok a híve. A vendégseregben volt tehetős, átlagos jövedelmű és alacsonyabb jövedelmű vendég is.
2013. ápr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1 millióba került az esküvőnk és 1,7 millió jött össze a menyasszonyi táncal.

50 fő volt jelen.

Vegyes anyagi helyzetű násznép volt.

És igen, meglepődtünk az összegen, álmainkban sem gondoltuk voln, hogy ennyi lesz. :)

2013. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. 1-1,2 millióba került, és ha jól emlékszem olyan 480 körül jött vissza. De abból még kellett fizetnünk, tehát elég veszteséges volt, de erre is számítottunk. Nagy részben rokonok voltak, akiknek vagy nem volt pénzük, volt olyan, aki nem is nagyon adott. A barátoktól átlag 20-ast kaptunk, de volt olyan barátom, aki a fotózást vállalta el, én ezt is beleszámolom, vagy volt, aki szállást adott a vendégeknek. Hogy mennyi jött borítékban vagy menyasszonytáncban nem tudom, mert összesen számoltuk össze. Mi ennek is örültünk.
2013. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, bocsi lemradt a fő. 56 főre számoltunk, de 2en végül nem jöttek el aznap.
2013. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekünk 800.000ft volt, 120 emberrel, 1,5milla jött be, a násznép vegyes, kőgazdag nem volt, szegény igen, átlagosnak mondanám
2013. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia! Nekem rég volt az esküvőm, 1994-ben és kb. 200.000Ft volt. cakkumpakk. A menyasszonytáncból kb. 20.000Ft jött be, mindenki "csak úgy csinált" mintha beletett volna a kalapba.. Azóta elváltam, ha megint férjhez megyek nem lesz menyasszonytánc, nem éri meg. Csak beleizzadtam a ruhámba és kimerültem terhesen..
2013. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!