Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Titeket gyötört kétely az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket gyötört kétely az esküvőtök előtt?

Figyelt kérdés
Jól választok? Biztos jó lesz? ...

2013. jan. 18. 09:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
nem vagyok férjnél de ha sor kerül rá akkor bízni a páromban és magamban is :)
2013. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Egy percig sem!
2013. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%

Engem a legkisebb kétely sem gyötört.

Ebből tudtam, hogy jól választottam, és biztos jó lesz.

(Off: jól választottam, és jó lett.)

2013. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Ant39 ***** válasza:
100%
Az amerikaiaknál "cold feet"-nek hívják,de szerintem ez egy rossz ómen.
2013. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Igen.

Szerintem azoknál, akik komolyan, tényleg egy életre szólóan gondolják a frigyet, normális, hogy ezerszer átgondolják, jól választottak-e.

36/N, 10 éve férjnél (ugyanannál)

2013. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem kételynek mondanám, és talán nem is a választott személlyel kapcsolatban voltak félelmeim, hanem úgy az egésszel. Örök életre szól, gyerekek... valami megváltozhatatlan.
2013. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

Aki nem lilaködben házasodik, biztos hogy ezerszer meggondolja a dolgot :)

A mi esküvőnk egy hónap múlva lesz, én most kezdek agyalni a "finishben".

Természetes hogy szeretjük egymást, és meg is bízunk a másikban.

De emellett egy csomó tényező van még: hogy fogunk kijönni anyagilag, milyen szülő lesz a másikból, nem árt még utoljára újra felmérni a családotokat is, nem lesznek-e később gondok velük, tudjuk sajnos hogy milyen gyakori eset.

Biztos vagyok benne hogy probléma nélkül meglesz majd az esküvő, de addig kéretlenül is kong a vészharang :)

2013. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Voltak kételyeim. Végül is egy életre szóló döntés előtt álltam. A gyerekeim apját is néztem benne.

Ennek 30 éve. Ugyanazzal a férjjel.

2013. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Megmosolyogtam, hogy többen is kiemelték, hogy ugyanaz a férjük. Bár lehet annyira nem vicces, hogy manapság már ez nem olyan egyértelmű. Na ezért kellenek a kételyek, és végiggondolni az egészet, nem csak beleugrani a házasságban egy év után.
2013. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hiszen ez egy nagy döntés, pláne manapság, amikor sokkal több a válás és a rossz példa az ember környezetében.

Én is izgultam kicsit, elvégre életem meghatározó döntése volt. De azóta is minden rendben van, boldog a házasságunk.

2013. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!