Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt a tortátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a tortátok? Linkelhettek is képet!

Figyelt kérdés
Hány szeletes,milyen ízű,és mennyibe került? Köszi! :)
2013. ápr. 27. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

épp most linkeltem az előző kérdéshez :)


[link]


felső: csoki

középső: túró-narancs

alsó: kirsch


Nem mi fizettük, de úgy tudom, 25E volt. Fondant bevonattal, nem marcipánnal. Kiszállítással, állvánnyal együtt (40km oda-vissza)

2013. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

1. vagyok

szeletszámot nem tudom, a felső kis zsúrtorta méretű, a középső a normál méret, az alsó kb 45cm átmérőjű volt.

120an voltunk, abból 20 gyerek, a felső negyede, a középső kicsit kevesebb, mint a fele és az alsó 3/4-e megmaradt, pedig nagyon finom volt :)

2013. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A miénk ilyen volt (ezt a képet a fotósunk csinálta):

[link]


4 emelet, felülről lefelé erdei gyümölcskrém csokis piskótával, diós piskóta diókrémmel, főzött csokikrémes, kakaós piskóta vaníliakrémmel és eperdarabokkal. Márciusban volt az esküvő, 70 szeletes volt a torta (65-en voltunk), 60ezret fizettünk (viszont laktózmentes tejtermékekből és gluténmentes (rizs)lisztből volt készítve, mert sok az allergiás), Pest megyében. Minden szelet elfogyott, nagyon finom volt :)

2013. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

töröltették a válaszomat, de akkor mégegyszer:


mi a fene nem tetszett az első két válaszomban, amit le kellett pontozni???? nem szeretitek ezeket az ízeket? vagy nem tetszik a szín?? komolyan érdekel, hogy mi a fene volt ebben a 'nem hasznos'????

2013. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A rendes válaszaidat en személy szerint hasznosra pontoztam, a kiborul adódhat viszont jelentettem. Minek kell egyebkent ennyire kiakadni, ha valaki szerint nem hasznos a válaszod? Itt vannak, akik a lepontozasban élik ki az agressziójukat.
2013. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mert ez ma már kb. a 28. kérdés, ahol azt látom (nem csak engem), hogy lepontozgatunk ész nélkül, akkor is, ha azt kérdi valaki, a kék vagy a piros szín a szebb-e, és ez az ostobaság engem mélységesen felbosszant


plusz én is megnézem, hogy az én kérdéseimnél válaszolóknak milyen a százaléka, és inkább elfogadom egy 88%-os véleményét, mint egy 56%-osét, holott lehet, hogy pont a kisebb százalékos mondja az igazat

2013. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nem szokott érdekelni a százalékom. Hiába adok jó választ annál a kérdésnél,amelyekhez mondjuk értek is, ha az nem szimpatikus a többieknek, vagy hozzászólok egy provokatív kérdéshez, mint pl az abortusz es máris megy lefelé a százalék.
2013. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!