Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári szertartás szombati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári szertartás szombati napon, aznap reggel kettétörik a személyim, és nincs útlevelem. Ilyenkor mi a helyzet? Házasságot tudok kötni, vagy el kell halasztani az egészet 6 hónappal?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 15:49
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
tőlem sm, találkoztunk már előtteés akkor kérték is, utána meg egyértelmű volt, h én jöttem vissza :)
2013. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
24%
Tőlünk kérték, meg a tanúké is kellett.
2013. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
48%
most komolyan, ez a kérdés, h merült fel benned? :D
2013. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
48%

Azon erősebben kéne aggódnod, ha az a kezed törne ketté, amelyikkel írsz, aznap reggel. Komolyan mondom: én egy nappal az esküvő előtt ráestem a jobb csuklómra véletlenül (egyébként balkezes vagyok, de írni csak jobbal tudok), és majdnem fuccsba ment az egész.


A személyi meg a többi okmány pótolható. Kettétört állapotban is be lehet vinni, bemutatni, és utána azonnal másikat csináltatni.

2013. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
49%

Azért mert ott látod az arcodat a személyiden, még nem kell azt hinni, hogy az egy tükör.

A babona szerint ha éppen lány töri el a tükröt, 7 évig nem megy férjhez.

2013. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
72%
Ha meggondoltad magad inkább mondd el és ne törd ketté a személyidet. Nem igazán tudok más okot elképzelni amiért ez valakit ennyire foglalkoztat..
2013. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
15%

26.

vagy épp ellenkezőleg. az a kérdező rémálma, h a bizonyos napon mégsem jön össze a hőn áhított házasság

2013. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
48%
Na jó de a személyik nem szoktak csak úgy kettétörni, szóval ettől előre félni elég furcsa. Viszont indoknak jó lenne ha nem meri megmondani hogy meggondolta magát.
2013. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
48%

"Na jó de a személyik nem szoktak csak úgy kettétörni, szóval ettől előre félni elég furcsa"


az egész kérdés elég furcsa, úgyhogy én mindkettőt kinézem a kérdezőből. józan ésszel a te elméletednek több értelme lenne, de ép ésszel el is lehetne mondani, h "ne haragudj, de meggondoltam magam, fújjuk le az esküvőt" :). szóval szerintem ez én elméletem is bőven játszik...

2013. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
34%
Én törött diákkal utazom már három éve, még eddig senki nem szólt érte.
2013. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!