Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő kérdés - ha ti lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő kérdés - ha ti lennétek a rokonok, mit szólnátok? Előtte vagy utána közöljük a hírt?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, 2 éve jegyesek. Úgy döntöttünk hogy összeházasodunk, van megtakarított pénzünk, de nem szeretnénk nagy felhajtást így arra gondoltunk hogy nem esküvőt rendezünk, hanem abból a pénzből elutazunk egy tengerpartra és majd ott kötjük össze az életünket. Vendégek nélkül, csak ő és én.

Nagyon-nagyon be vagyok zsongva, számomra ilyen az álomesküvő és már kiskoromban is erről álmodtam. :)

Viszont, az érmének van másik oldala is, kicsit tartok attól, hogy a rokonság mit fog ehhez szólni.. Mármint ahhoz, hogy nem rendeztünk lagzit, nem hívtuk meg őket és "nem osztottuk meg velük a nagy napot". Ti megsértődnétek? Ha mondjuk a fiatok/lányotok/unokátok/barátotok/barátnőtök/stb ilyet csinálna?


Valamint nem tudom melyik lenne a jobb, előre bejelenteni hogy mi célból utazunk el vagy csak simán elmenni "nyaralni" és majd ha hazajöttünk akkor bejelenteni hogy mi történt. Szerintetek? Mi lenne a lehető legjobb megoldás?



2013. márc. 20. 17:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
63%

Anyukámmal soha nem tenném meg tudom, hogy ez a nap neki legalább annyit jelentene mint nekem.

Utána előtte csak veszekedés lenne.

2013. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
100%

Rokonként mit szólnék? Ennyit: sok boldogságot! :)


Szülőként lehet, hogy rosszul esne, ezt nem tudom, mivel nincs még gyerekem.


Unokatestvérként, barátként, nagynéniként stb. viszont egyáltalán nem zavarna.

2013. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
92%

Én biztos nem sértődnék meg, de ez én vagyok.

Ha lenne némi közfelháborodás, azt szerintem egy kisebb (vagy nagyobb) összejövetellel le lehetne csillapítani, miután visszajöttetek.

Ha nagyon háborognak, akkor inkább csak utólag mondanám el a dolgot, mert ha előre tudják, mire készültök, megeshet, hogy az elutazásig végig rágni fogják a fületeket. Te ismered a családod.

Ja, és sok boldogságot! :)

2013. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
97%

Ha én lennék rokon, örülnék a boldogságotoknak-ennyi. Nem sértődnék meg, de miért is tenném? Az a baj az egész házassági hercehurcával, hogy sok ember csak azért rendez lagzit, nagy ceremóniát, hogy a külvilágnak megfeleljen. Persze szép, és jó a nagy esküvő, összejönnek a rég nem látott rokonok is, de nem biztos, hogy az ifjú pár a szíve mélyén erre vágyik.

Szerintem nagyon szép, és romantikus ötlet, a Ti életetek, legyetek nagyon boldogok!

:-)

2013. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
94%

De édes! :) Ha újra kezdhetném én is biztosan ilyen esküvőt csinálnék! :)

Egyébként teljesen mindegy mit gondolnak, az a lényeg hogy ti boldogok vagytok és amúgy is: az esküvő kettőtökről szól nem pedig anyuról, vagy a nagymamáról vagy Mariska néniről.

2013. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
78%
Tesóm így házasodott. 2tanú, meg ők. Anyum nem mondta, de sokat sírt emiatt, hogy a lánya nem volt képes a boldogságát megosztani vele. Engem nem érdekelt
2013. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
96%

Szülőként azt mondanám, menjenek, esküdjenek, az ő napjuk. Azért előtte, és ne utána szóljanak. Meg tudom érteni..

Lakodalom megszervezés, kit hívjanak meg. Juliska néni megsértődik, ha nem hívják, de akkor nem lehet meghívni Pista Bát, mert utálják egymást.

Szülőknek előtte, rokonoknak utána.

Mér örülhetnek is, nem kell nászajándék, új ruha.

2013. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
37%
Egy világ omlana össze bennem, ha nem lehetnék ott a lányom esküvőjén. Még egy testvértől esne rosszul, távolabbi rokon nem érdekelne. Maximum pofátlanságnak tartanám, hogy ő eljött mindekinek az esküvőjére, de senkit nem akar vendégül látni.
2013. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim válasza:
96%
Szia.Én nem sértödnék meg,ez a ti döntésetek,magatok miatt csináljátok és ne a rokonság,ismerõsök miatt.Ha ez az álmod akkor nyilván a szüleid tudnak errõl meg a közelebbi barátaid,regatta akkor gondolom nem sértödnének meg és az utazás okát is elmondhatjátok.Amikor hazaérkeztek egy közös vacsora a szülökkel,aztán meg egy hosszú buli a haverokkal.Sok-sok boldogságot :-)
2013. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
80%

Mi 3 éve házasodtunk így, szintén tengerparton a legnagyobb titokban, senki nem tudott róla. :) Akkor sem mondtuk el mikor hazamentünk, csak egy idő után észrevették a gyűrűt és rákérdeztek. :) Ilyenkor ne gondolj másra, ne gondolj anyukádra vagy a nénikédre vagy a legjobb barátnődre mert ez a TE napod, a TI napotok, senkinek nincs joga beleszólni.

Sok boldogságot! :)

2013. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!