Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 15 éves, magas, egy éppen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves, magas, egy éppen hogy teltebb lányra milyen koktélruha illik?

Figyelt kérdés
Térd fölötti ruhát választhatok? Ha van ötletetek, légyszíves képeket is küldjetek!

2013. máj. 1. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Látni kéne a teljes alakját.
2013. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha szép válla-karja van, lehetne nyakba-akasztós vagy pánt nélküli fazon. Ha csinoska melltájékon( dirent nem méretet mondtam), akkor lehetne egy mutatós dekoltázsú ruhát választani. Ha dereka csinos, akkor azt lehet kihangsúlyozni... alakfüggő, mindig egyvalamit érdemes kihangsúlyozni.

A nagyon buggyos szabást szerintem kerüld, illetve ne legyen túlontúl szűk sem, mert előnytelenül hurkásíthat. Az apróminta teltebbnek mutathat, és a nagy fényes világos felületek is. Szerintem menj be egy szalonba és kérd ki az eladó tanácsát is, nézegess, próbálgass és az sem baj, ha elkísér valaki, aki kellően türelmes és megbízol az értékítéletében.

2013. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Amit könnyen le lehet tépni.
2013. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az utolsó választ nem teljesen értettem...-.-
2013. máj. 1. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] Nekem valami ilyesmi volt anno én is husisabb vagyok nagy cicikkel de szerintem közepes mellű lányoknak is csini. Minden estre azt javaslom mindenképp sötét összetételt válassz. :)
2013. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mell alatt szabott, V kivágású vagy nyakbakötött, esetleg rövidujjas, de smmiképpen sem pántnélküli. Ha a hasad nem nagy, akkor lehet lazább, de alakot követő is, ha igen, akkor csak laza.


Színekben sötét és matt színek, a fényes kövérít. Anyagból kerüld a kemény anyagokat, így a krepp, taft, stb. kizárt, inkább szatén, selyem.


Ha lehet, minta, fodor, csipke, stb. mentes legyen, ezek szintén erősítenek.


Térd felettit semmiképp ne válassz, csak tömzsibb leszel tőle.


Pl.: [link]

[link]

[link]

2013. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!