Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátnő esküvőjére milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő esküvőjére milyen értékben illik ajándékot venni és mit? Vagy pénzt kellenne adni borítékban?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Tőlem a barátnőm pénzt kért,bár azt is adtam volna,mert ez a leghasznosabb.Én 30 000et adtam,de szerintem átlagban 20 000 is megteszi.Szerintem egy 20as a legkorrektebb vagy kinek hogy áll módjában.Adtam volna többet is,de nem vagyok eleresztve pénzügyileg.10essel nem illik kiszúrni a szemét.
2013. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi kikötöttük a barátoknak, ne merjenek pénzt hozni, nem azért hívjuk őket... egyiküktől poharakat kaptunk, másiktól ágyneműt, harmadik vitt minket hintóval, egy pár adott 20E Ft-ot, egy srác egyedül 10E-et.


Én a helyedben olyasmit vennék, amit elbír a pénztárcám, és tudom, hogy vágyik rá. Pl. digitális képkeret (én úgy vágytam rá, hátha valamelyik belelát a fejembe, de nem jött be:P )...


sőt, egyikük meg is kérdezte, hogy mit szeretnénk? Én mondtam, mindegy, csak ne pénzt (tőlük kaptuk az ágyneműt)

2013. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Voltam egy esküvőn ahol 5 digitális képkeretet kapott a pár.:)


Az hülyeség, hogy nem illik 10. ezret adni, miért ne illene. Hol van benne az illemtankönyvekbe, hogy csak 10. ezer felett lehet adni?

2013. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze,nyilván nincs illemtankönyvbe foglalva,de azért valahol mindenki érzi,hogy egy esküvőre azért egy 10es kicsit....szülinapra elmegy,de esküvőre...ráadásul közeli barátnőről van szó...triviális,hogy nem illik ennyit adni,de ezt sokszor felülírja az,hogy az embereknek nincs pénze,így nyilván jobban esik az 'adakozó' félnek,ha megmagyarázza magának : " de hisz nincs írásba foglalva,hogy mennyit kell adnom",s így lesz egy "pofátlan" összeg "normálisnak,teljesen korrektnek" titulálva.


Természetesen mindenki a lehetőségeihez mérten adjon,( ez a szubjektív oldal)de objektíven megközelítve a dolgot,( ez pedig a tény) egy 5-10 ezres attól még borzasztó "égő" marad.Nekem mondjuk teljesen mindegy,mennyit ad a kérdező,vagy milyen értékben :D Én csak leírtam,hogy hogy lenne korrekt.

Persze,tudom,hogy vannak,akik ágyneművel "kedveskednek",ezt is el kell fogadni,mint opció :D Hát,van ilyen is :D De azért remélem ennél a kedves kérdező fantáziadúsabb lesz :D

2013. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a 10E a mai világban már szép összeg, és egyáltalán nem nevetséges.

szerintem

2013. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

20ezer alatt nem illik adni? És az mit csináljon, aki a tízezret is alig tudja valahogy összespórolni??? Az ássa el magát, és inkább el se menjen?

szép...

2013. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
így van.
2013. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!