Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen tanfolyamot kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanfolyamot kell elvégeznem ahhoz, hogy össze tudjam adni két barátomat?

Figyelt kérdés
Ha egy online külföldi ingyenes tanfolyamot végzek el az hivatalos vagy csak kamu?
2013. máj. 1. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kamu. Attól még nem leszel hivatalos anyakönyvvezető.
2013. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
LOL. ugye nem komoly a kérdés?
2013. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Latom osszezavarja a tarsasagot az, hogy egymas utan ket kerdest is feltettem, szoval megismetelnem a fo kerdest: MIT kell csinalnom ahhoz, hogy hivatalos engedelyt szerezzek?
2013. máj. 1. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben köztisztviselő vagy, esetleg polgármester vagy, anyakönyvi vizsgát kell tenned, úgy tudom egyetem is kell hozzá.
2013. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:

Államigazgatási, vagy jogi végzettség kell hozzá és szakvizsga. Ezenkívül magyar állampolgárnak kell lenned.


A házasságkötés jogi cselekmény, a magyar jog szabályainak kell megfeleljen, hogyan adhatna rá jogosultságot egy külföldi tanfolyam???

2013. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!