Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslányok ruhájának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koszorúslányok ruhájának passzolnia kellene a dekoráció színéhez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jó, ha harmonizál vele! Nálunk barna-krém volt a dekor, és pont ilyen szín összeállítású a ruhájuk is. Nekem nem annyira tetszik, ha van egy meghatározó szín, és a koszorúslányok ruhája teljesen eltér, nem illik össze :)
2013. máj. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

először én is ezt szerettem volna, hogy passzoljon, ezért bordót kértem. Aztán volt végül lila, kék, rózsaszín, bordó... és tudod mit? Sokkal szebbek voltak! :)


amúgy kelleni semmit sem kell!!! :)

2013. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha a koszorúslányok a dekoráció részei, akkor igen, ha nem, akkor nem.
2013. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Passzolhat, de nem teljesen, és nem is muszáj.


Úgy, ahogy az első írta, kifejezetten nem jó, mert elveszik a ruhájuk a dekorban.


Harmonizáltatni úgy érdemes, hogy ha mondjuk van az első által említett barna-krém dekor, akkor a ruhájuk díszítésén vagy az egyik kiegészítőjükön visszaköszön a barna vagy a krém. Tehát pl. olyan színű szalag, cipő, és így tovább. A teljes egyenszínt a dekorral erőltetni nem érdemes, ott csak elvesznének a koszorúslányok, és pont nem ez a funkciójuk.

2013. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es, szerencsére nem vesztek el :) A dekorációban több volt a krém, mint a barna, rajtuk pont fordítva, ráadásul ugye anyagában is teljesen más volt, esélyük sem volt beleolvadni :) Tovább megyek, nálunk a vőlegény öltönye is barna volt, drapp mellénnyel és nyakkendővel, mert sokkal jobban állt neki a feketénél, de szintén nem veszett el, hiszen nem ugyanolyan színű/anyagú ruhája volt!
2013. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már ugyanolyan a ruhájuk, akkor nem árt, ha illik a dekorációhoz. De ez nem azt jelenti, hogy ugyanolyan színűnek kell lennie. Elég ha harmonizál, passzol hozzá színben. Pl. ha mondjuk kékes a dekoráció, akkor stílustól függően lehet a szürkétől a pirosig minden, ami nem üti.
2013. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rózsaszínes, mályvás lesz a dekoráció, én gondoltam bordóra, lilára, vagy valami hasonlóra, bár a lényeg, hogy jól álljon nekik. Csak nem tudtam, hogy pl mennyire gáz, ha mondjuk mályva dekorációhoz sötétkék ruhájuk lesz. Mondjuk ha belegondolok, tényleg nem dekorációk, meg a többi vendég sem hozzá öltözik.
2013. máj. 5. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Árnyalatoktól függ, de sztem a sötétkék az teljesen megy a rózsaszínes-mályvás színvilághoz. Sztem jobb is, ha nem olvadnak bele a háttérbe dekorációs elemként.
2013. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A sötétkék szerintem is remekül harmonizálna a mályvával, jó választás :)
2013. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!