Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslányok ruhájának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koszorúslányok ruhájának szine egyforma legyen, ne legyen, hogy van ez?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 14:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lesz, amilyet te akarsz...
2013. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Saját döntés kérdése, lehet más is de ha egyforma és egységes az szebb,elegánsabb, összeszedettebb látvány szerintem.
2013. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt szeretnéd,akkor az egyik hupikék,a másik napsárga,a harmadikciklámen szinű ruhában lesz.De ha akarod,akkor egytől egyig mint bugyirózsaszinben lesz.
2013. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nincsenek erre valami sablon szokások?
2013. febr. 20. 14:57
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2013. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
egyszer voltam koszorúslány. volt ott sárga, kék, én rózsaszínben pompáztam. :) a menyasszony nem szólt bele, leginkább stílusbeli megkötése volt, de azt teljesítettem.
2013. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikor koszorúslány voltam a színekbe nem volt beleszólás, mindannyiunk ruhája egyforma volt a szín kivételével, mindenki azt a színt választotta amelyiket szerette volna
2013. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%

Őszintén, te mi a francnak házasodsz? Képtelen vagy önálló döntéseket hozni. Annyira nevetségesek ezek a kérdés az eljegyzés és esküvő kategórián belül.

Mit kell szabad, és mit nem kell és szabad. Ilyen nincsen! Az esküvőd, eljegyzésed olyan lesz, amilyet te szeretnél, az eljegyzés pedig nem akkor hivatalos, ha kirakod facebookra. Sőt, az soha nem hivatalos, mert semmi jogi alap nincs hozzá.


Szóval olyan lesz, amilyet te akarsz és legyél már képes dönteni. Hogy akarsz így felépíteni egy családot, mikor azt se tudod meghatározni, hogy milyen színű legyen a koszorúslány ruha.. Sőt, felvilágosítalak..koszorúslány se feltétlen kell.

2013. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

"Őszintén, te mi a francnak házasodsz? Képtelen vagy önálló döntéseket hozni. Annyira nevetségesek ezek a kérdés az eljegyzés és esküvő kategórián belül. "


Azért álljon már meg a menet. Ez az oldal arra való, hogy kérdezzünk. Ha a kérdező nincs tisztában vele, mi a szokás a koszorúslányok ruhájával kapcsolatban, ne szólja már meg senki azért, mert megkérdezi. A házasságnak pedig az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy nem tudja eldönteni, hogy egyszínűt szeretne-e vagy sem. Hogy hogy lehet valaki annyira arrogáns és megkeseredett, mint te, azt felfogni nem bírom.


Kérdező: szokás nincs, bár szerintem is elegánsabb, ha egy szín és a fazonban sincsenek óriási eltérések (tehát az egyik ne miniben a másik pedig ne estélyiben legyen :). De ahogy neked tetszik.

2013. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

El ne szálljál arra vigyázz a vehemenciáddal.

Ki mondta hogy én rólam van szó te tyúk? :-DDD

2013. febr. 20. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!