Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik virágok olcsóbbak ősszel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik virágok olcsóbbak ősszel?

Figyelt kérdés

Ősszel lesz az esküvőnk. A dekorárió színe világoszöld lesz.

Fehér, zöld és "mályva" szín körül gondolkodtam...

Virágosnál még nem jártam, de érdekelne, milyen virágok között gondolkodjunk. (nem feltétlen fixek mg a színek, minden ötletet szívesen veszek)


köszönöm a válaszokat


2013. máj. 10. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
2013. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, ennél bővebben gondoltam (nem feltétlenül otthon a kertből)

október közepén lesz, addigra csak a krizantém nő nálunk...

A cikkben is csak ez van, talán ennél azért nagyobb lehet a választék...

2013. máj. 10. 14:08
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
A többi az télen-nyáron kb. ugyanannyi. Nagy részüket külföldről illetve hazai melegházakból szállítják, így nincs jelentős különbség a téli-nyári ár közt. Mondjuk nekem a zöldesfehér orchideák nagyon bejönnek.
2013. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor akármit választhatok:D

nekem is tetszenek (eljegyzéskor édesanyám olyat kapott)

2013. máj. 10. 14:16
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Még az jutott eszembe, hogy azok lesznek drágábbak, amik itthon szabadon is nyílnak, csak éppmondjuk tavasszal. Lásd pl. tulipán, jácint. Mert azokat tavasszal olcsóbban tudják adni, mint ősszel, amikor abból is import vagy melegházi kell (rezsi, stb.) Tehát a speciálisan hazai tavaszi-nyári virágokat leszámítva válogathatsz kedvedre!:)
2013. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

nekem és egy bnőmnek is ősszel (október) volt az esküvőnk, nekem kála csokrom volt, a koszilányoknak gerbera+rózsa, olyan színben, mint a ruhájuk


az én csokrom 5-7000ft volt, nem emlékszem pontosan, ilyen:

[link]



a koszilányoké, a 10 csokor összesen volt 12.000ft ha jól emlékszem:


[link]

2013. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm...


(gerberára gondoltam menyasszonyi csokorba:

[link]

csak kevésbé rózsaszínben


ez meg úgy ahogy van tetszik

[link]

2013. máj. 10. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:

jajj, most látom, hogy a kinézetted Jégvirág... az enyém is az volt ;)


[link]

2013. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

15-58 vagyok, a 34%os


lepontoztam az összes válaszadót, trállálállálláááá



(csak valaki magyarázza már meg, hogy miért lettem lepontozva???? - a moderátorok meg inkább szüntessék be ezt a kib-szott pontozást, ne a válasz-törlésekkel legyenek elfoglalva... fele ennyi munkájuk nem lenne, ha minden 4. válasz nem arról szólna, hogy ki kit és miért pontozott le...)

2013. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mert senki nem adott haszontalan választ, mindenkinek zöldet adtam..

Ennek a pontozásnak nagyon nincsen értelme szerinem sem, mert az embek nem alkalmasak rá....

Aki egyet ért az is, aki nem ért egyet az is kommentet ír általában, igazából a pontozás ezt lenne hivatott kiváltani, de így semmi értelme (este néztem, én is, de hiába pontoztam fel semmi nem lett.)


A kérdéseimhez, főleg, ha tudom, hogy olyqn ami megosztja az embereket, de kifejtett véleményekre vagyok kíváncsi, külön kérni szoktam, hogy ne pontozzanak. Nem volt olyan, hogy mindenki be tudta volna tartani, ráadásul mindig olyan pontozott egyértelműen, aki nem is változott.


A napokban amúgy is elszabadultvalaki, aki itt éli ki aberált vágyait, vagy én már nem is tudom.. A százalékom lazán 2-vel lejjebb ment, mert csak olyan kérdés válaszoltam, ahol egyértelmű választ lehetett adni (velem, hogy történt) ott járt,

2013. máj. 11. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!