Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te a pároddal az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te a pároddal az esküvőt milyen hónapra vagy milyen módon választanátok ki az időpontot?

Figyelt kérdés
Szülestésnapodra,karácsonyra...vagy csak amikorra esik ?

2013. máj. 10. 22:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekünk jövõ május 9-èn lesz, azèrt mert május 7-èn jöttünk össze ezelõtt 6 èvvel. Ugyanarra a napra akartuk de az szerdára esik ès mivel a szülei mesze vannak pèntekre tettük. Semmikèpp nem tennènk más ünnepnapra mint szülinap vagy ilyesmi, sose tudhatjuk mi lesz, nem akarok a szülinapomon egy esetleges válásra gondolni.
2013. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Tavaszi esküvőt szeretnénk, ezt tudjuk, viszont arra figyelünk majd hogy ne olyan napra tegyük, amikor van valakinek valami más. Édesanyám születésnapja mindig fontos családi esemény, így nem szeretnénk, ha az egy hétvégére esne, mert akkor mi sose tudnánk megünnepelni a házassági évfordulónkat.

Egyébként nem tenném szülinapra, névnapra, stb. Maximum az évfordulónkra. :) De az meg nagyon sokáig nem fog hétvégi napra esni.

2013. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp nem valamilyen ünnep napjára. Elveszíti a jelentőségét (szerintem). Egy születésnap, névnap stb legyen már különválasztva az esküvőtől!

Nekünk augusztusban lesz, és akkor közel sincs semmilyen ünnep a családban.

2013. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

10. vagyok

amúgy most jöttem rá, hogy az a névnapom előtt lesz 2 nappal:S:S

"mosmá" mindegy:D

2013. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kizárólag az évfordulónkon (április 1.) vagyunk hajlandóak összeházasodni :) Egyrészt a szép emlékek miatt, másrészt így csak egy dátumot kell fejben tartani :D
2013. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én semleges dátumot szeretnék, igazából mindegy mikor lesz, abszolút nem ez a lényeg. Május júniust, vagy szeptember októbert szeretnénk. Hogy ezen belül mikor lesz? Tök mindegy. :)
2013. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi mindenképp szerettük volna nyárra tenni, így az évszak adott volt. Aztán sakkoztunk, hogy ne legyen túl nyár elején, mert akkor álltam munkába, de nem akartuk például az augusztus 20-ai hétvégét sem, illetve pár időpont már a zenésznél is foglalt volt, így alakult ki a végső időpont, amiről aztán kiderült, hogy akkor házasodtak a párom szülei és nagyszülei is. A nagy tervezésben ezt el is felejtettük, így egy szép hagyományt vittünk tovább akaratunkon kívül is.
2013. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi a 11. évfordulónkra tettük, így lett július;most minden hónapra jut egy ünnep, ami kizökkentheti az embert az unalmas hétköznapokból:-)
2013. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én mondtam a páromnak, hogy bökjön ki egy napot, május 24. , mondom neki, ha szombat akkor, akkor lesz! Hát pont szombatra esik(jövőév), úgyhogy eldőlt :D
2013. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen nem akarjuk nyáron, mert egyikünk sem szereti a kánikulát. Így tavasz-ősz közül a májusra esett a választás. A pontos időpont még képlékeny, most kezdtük el az érdeklődést/szervezést. Mindenesetre remélem "pontjó" idő lesz ránk. :)
2013. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!