Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te a pároddal az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te a pároddal az esküvőt milyen hónapra vagy milyen módon választanátok ki az időpontot?

Figyelt kérdés
Szülestésnapodra,karácsonyra...vagy csak amikorra esik ?

2013. máj. 10. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik évben májusban
2013. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első házasságomat a névnapom napjára tettük. Rossz döntés volt. Soha nem ünnepeltük a házassági évfordulónkat.. Mert a névnapomat sem ünnepeltük meg..

A második házasságom semmilyen napra nem esett.. Csak egy nap volt amikor éppen kaptunk időpontot. Ezt viszont minden évben megünnepeljük.

2013. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Semleges napra tenném, vagy a megismerkedésünk évfordulójára - ami egyébként télen van :)

Extrém esetben akár télen is megtartanám az esküvőt (miért ne?), máskülönben viszont május esetleg június lenne (még az április is elfogadható, ráadásul az időjárás, bár kiszámíthatatlan, de elviselhetőbb, mint nyáron).

2013. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekünk márciusban volt az esküvőnk :) Mindenképpen tavaszi esküvőt akartunk, végül egy prózai ok döntött, mivel egyetemisták voltunk, és akkor volt mindenhol a tavaszi szünet, így az esküvő után rögtön el tudtunk menni nászútra :D Egyébként márciusban van az évfordulónk is, ami az esküvő előtti stresszben el is felejtődött, másnap jutott eszünkbe, hogy nem ünnepeltük meg :D Végül nagyon jól jött ki, bár meleg nem volt (eleve benttel terveztünk, amúgy is utáljuk a meleget), de nem esett az eső, csak hűvös volt :)
2013. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam a szülinapomon lenne Valentin-napkor .

De ismeröseim azt mondják ne a szülinapomon legyen , mert HA véletlen elválunk,átkozni fogom azt a napot . :)))

Tiszta hülyék az ismerőseim,de lehet van benne igazság.

2013. máj. 10. 22:30
 6/21 anonim ***** válasza:

én sem tenném egy napra a szülinapommal, de nem az ismerőseid indoka miatt.

Anyám Éva, és kislány korában is mindig utálta, hogy neki csak délelőtt van névnapja, mert este Karácsony... :)


amúgy nálunk két hónap volt, a május és az október, ami szóba jött. Májusban Pünkösd, októberben pedig '56 miatt van hosszú hétvége gyakran. Tavaly keddre esett október 23., így a hétfő munkaszüneti nap volt, gondoltuk, legalább mindenki kipihenheti magát, így esett a választás október 20-ra. Plusz az évfordulókon is lehet majd hosszú-hétvégézni :) (már ha lesz miből... :( )


Az is közrejátszott, hogy ezekben a hónapokban nincs olyan sok esküvő, könnyebb jó és olcsó szolgáltatót találni... mi az éttermet szeptemberben, a fotóst és a videóst 2 héttel az eski előtt fixáltuk (elviekben mindkettő volt, csak épp 'közbejött' nekik valami...)

2013. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
Semmi nevezetes naphoz nem kötném. Bár főleg azért se, mert télen ismerkedtünk meg és jöttünk össze. Téli esküvőt meg semmiképp nem akarok. Az ő szülinapja január, az enyém február, így ez szintén kilőve. Karácsony az karácsony, olyankorra se tenném, na meg ugye az is tél. Nekem júliusi vagy augusztusi esküvő a vágyam. Imádom a meleget, szóval nekem nem lenne problémám, ha 40 fokban kéne kimondanom az igent, viszont egy április-májusi vagy szeptember-októberi esküvőn nagy valószínűséggel fáznék. Én 24-25 fokban még sokszor hosszúujjút veszek fel, vagy blézert, hosszú nadrággal. A jó idő nekem 30 fok fölött kezdődik, az esküvőmet pedig jó időben szeretném tartani.
2013. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

mi gondban voltunk az időponttal mert: azt szerettük volna ha évfordulón van az esküvőnk, de mivel az évfordulónk júniusban van, és 100 fok, ezt a lehetőséget hamar elvetettük mert nem tudom elviselni a meleget. a kedvenc évszakom a tél: így jött december

az évfordulónk napja 5.-e nem jött ki mert hétköznapra esett, így aztán 3.-át akartunk, de akkorra nem lehetett időpontot foglalni, így lett december 10


szóval június 5 az évfordulónk, december 10 a házassági évfordulónk. így fél évente évfordulót ünneplünk:)


hát így jött össze:) nem bánom:) nem kell teljes évet várni egy egy évfordulóra csak felet:)


27/N

2013. máj. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat .

Elgondolkozva a válaszok olvasása után , akkor mégsem a szülinapomra tesszük szerintem . .

2013. máj. 11. 07:29
 10/21 anonim ***** válasza:

Október 19.


Őszi esküvőt szerettem volna.


Ha az nem jött volna össze, akkor kora tavaszi (nem birom a meleget)


19-e a hónapfordulónk, már megszoktuk... November 19 az (5.) évfordulónk, de az már nagyon későn lett volna, túl hideg...stb...


Ráadásul nagyon közel van a szolgáltatók szempontjából, így jól jön, hogy szezonon kívülre esik....

2013. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!