Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Olcsó jobb, féle zenészt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó jobb, féle zenészt szeretnék max 40. 000 Ft-ig esküvőre. Konkrét név és telefonszámot is kérek ha van?

Figyelt kérdés

#esküvő #zenészt keresek.
2013. máj. 17. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És helyileg hova?
2013. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, azt jó volna tudni, hogy helyileg mi lenne a jó. Vagy mindegy?
2013. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Helyet írjál már, mert ha Sopronból Nyíregyre kéred, akkor csak az útiköltség lesz ennyi.


Bár van egy olyan gyanúm, hogy Budapestre kell, mert aki ott lakik, az szinte sose írja, hogy hova kell, magától értetődik nekik, mintha más nem is lenne.

2013. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A ruha cipo kellek kaja is olcso lessz vagy csak a zeneszen sporoltok??
2013. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen a hely az lemaradt: Debrecenbe kellene :)

A ruha olcsó lesz mert nem azt a hagyományos buggyosat szeretném hanem egy egyszerű fehér rövid, elegáns fehér ruhát, a hajamat ismerős fogja csinálni, a kaján meg nem lehet spórolni mert az a lényeg.

A zenész meg nagyon jó lenne mert a hangulaton nagyot tud dobni egy jobb féle élő zene, de az árakat hallva kivert a víz, ha tud valaki akkor ajánljon már itt DEBRECEN környékén :)

2013. máj. 18. 09:51
 6/13 anonim ***** válasza:
A zenészen nem jó spórolni, mert a hangulatért az felel. A kaja addig számít, míg kellemesen tele lesznek, hogy ne maradjon éhesen senki. De attól nem lesz jó buli. Kellékeken, látványon lehet, de a zene az egésznek a gerince.
2013. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A ferjem zenesz azt uzeni valsag van irj egy ajanlatott a zeneszeknek hatha valaki elvallalja viszont ennyi penzert hajnalig nem fog senki jatszani neked de kb 2ig lehet elvallaja valaki.
2013. máj. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fotósra már rá sem kérdezek. :(
2013. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mindenki ezzel jön, hogy akkor nem lesz vőféj (ha jól írom) meg koszorúslányok se, hát nem mert az esküvő egy nagy pénzkérdés, pláne válság idején..

Nőként csak a magam kedvére nem házasodnék mert akkor inkább egy kertes házra kezdek el gyűjteni.. de mivel jön a baba sok mindent átértékeltünk a vőlegényemmel és arra jutottunk, hogy az kell egy gyereknek, hogy a család fogalma még ebbe se hibázzon, hogy nem vagyunk össze házasodva. Eleve nem akartunk csak egy házasságkötést és egy szűk családi vacsorát, a barátoknak meg egy piknik party-t, aztán találtunk egy olyan vendéglőt, ahol a vacsora után egy-két nappal is ráér fizetni, ezért lett az, hogy akkor legyen egy hagyományos max 60 fővel,mert ennyire jön ki a legfontosabb embereknek a száma körülöttünk..

Szóval igen olcsó zenészt szeretnék mert nem akarunk baba vállalás előtt állva tartozást halmozni, meg egyébként se.

A képekért sem nagyon fizetünk,legfeljebb majd az előhívásért mert van jó fotós ismerősünk is aki ingyen vállalja és érti a dolgát, meg jó fényképezőgép is, a videó meg annyira nem érdekel.

2013. máj. 18. 19:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek máshogy jó, én szartam a fotósra meg a videósra, mert utálom az ilyeneket. De rábeszéltek. Másnap már alig vártam, hogy meglegyenek... A képeket is imádom, folyton nézegettem, ahogy különböző emberektől is jöttek, meg aztán a "hivatalos" képek. Amikor meg megkaptam a videót 3x néztem végig még aznap, pedig azzal végképp úgy voltam, hogy azt tuti sose nézné meg, minek a videós.

Ha jól sikerül a buli, akkor nagyon fogod bánni, hogy nincs. A képek is jók, de a videókon akkorákat röhögtem és sok dologra pedig rácsodálkoztam, meg úgy jutott eszembe, hogy tényleg, de jó volt, ú de jól érezte magát, jaj miket mondott, nézd de jó stb.

2013. máj. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!