Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek egy polgari...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy polgari egyszeru eskuvore jo lenne ez a ruha?

Figyelt kérdés

[link]


Mint menyasszonyi ruha gondoltam magamnak. Nem szeretek nagyon kozeppontban lenni, az egyszeru dolgokat szeretem, nem szeretem a feltunoskodest. Nem szeretem a feheret, eleg feher, de nem hofeher a borom, igy nem nagyon akarok tok feheret felvenni, nem akarok fatyolt, nem akarok fodrokat, egy tok egyszeru ruhat akarok. A vastag bokam nem akarom, hogy latszon az x labammal, igy mindenkepp hosszu ruhat szeretnek. Most elkezdtem kicsit fogyozni hozza, van 2 honapom ra. Egy 5-ost le akarok dobni. Rovid hajam van, tepett frizurat akarok egy kis viraggal a hajamba. Nagyon egyszeru cipovel. 158cm vagyok, mellem eleg nagy, de azert nem hatalmas.

Holnap, holnaputan eloben is megnezem a ruhat, felprobalom. Arra gondoltam, hogy elmegyek parszor szoliba egy kis szint szerezni a ruhahoz. Sotet, szinte fekete hajam van, es sotetbarna szemem.


2013. máj. 17. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem szép.:-) Egyszerű, de szép.
2013. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
olyan snassz.
2013. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ahhoz amiket felsoroltál szerintem pont passzol.
2013. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem az én stílusom, de ha neked tetszik, nyugodtan vedd fel. Ez a te esküvőd. :)


Viszont arra vigyázz, ne úgy vedd meg a ruhát, hogy majd belefogysz. Mi van, ha nem sikerül? Mi van, ha nem onnan adod le a kilókat, ahonnan szeretnéd?


Sok boldogságot a házasságodhoz!

2013. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

kicsit unalmas ruha és túl fehér, ha ilyen sötétebb tónusú vagy , viszont a bőröd meg fehér. Valami izgalmasabbat kereshetnél, még ha nem is lesz túl feltűnő. Próbálj fel többet, meg fogsz lepődni és azt válaszd majd amelyikben a legjobban érzed magad.


De ez azért túl uncsi, szerintem azért több van benned...

2013. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem szép a ruha, ha az egyszerűséget szereted, jó lesz. Néha a kevesebb több. Próbáld fel, aztán majd látod, hogy áll.
2013. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
Ezt a ruhát csak egy alkalomra lehet használni jobb volna olyan kiskosztüm amit használni lehetne bármikor.
2013. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez a ruha vékony magas nőre van tervezve
2013. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kiskosztumot meg nem talaltam, es azok altalaban rovidszoknyasak es olyat kizart, hogy felveszek. Azt most nem nezem, hogy fel tudom e meg venni valaha is. Ha ugy gondolom, hogy soha nem veszem mar fel, akkor eladom ebayen, valamennyi visszajon az arabol.

Az egyszerusege miatt tetszik a legjobban. A feher bor ellen meg tudok tenni, elmegyek szoliba. Egyebkent nincs hofeher borom, van egy icipici szinem a felso testemen, a labam feherebb, de egy arnyalattal lehet jobb lenne barnabbnak lenni a ruhahoz. Tenyleg nem nagyon, mert tok barna meg nem szeretnek lenni. A parom oltonye mar megvan. Korabban vettuk egy alkalomra, azota se vette fel. Egy se nem sotet, se nem vilagos szurke oltony. Olyan szint kell valasztanom nekem is, ami ehhez jol megy. A barnas arnyalatok a kedvenc szinem, de ahhoz nem menne a szurke oltony. Piros meg jol all nekem, azt mondjak, de a piros nagyon feltuno szin, eskuvore meg aztan vegkepp nem valo.

Koszonom a velemenyeket.

2013. máj. 17. 22:38
 10/19 A kérdező kommentje:
Az osszes ruha vekony, magas nokre van tervezve, olyan probababad es katalogust meg nem lattam, ahol ne ilyen nokon lett volna bemutatva az osszes fele ruhanemu.:D
2013. máj. 17. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!