Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre (vendégként) halvány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre (vendégként) halvány rózsaszín ruha? (kép)

Figyelt kérdés
Ez tabu szín? (mivel eléggé halvány és közel van a fehérhez) Az ifjú párt nem ismerem,igy nem kérdezhetem meg a menyasszonyt,hogy zavarná-e, páromnak meg minden szín elfogadható.Külföldi vagyok, igy nem ismerem a magyarországi szokásokat,csak itt olvastam, hogy vannak tabu színek.Ez is közéjük tartozik? (A ruhám szabása más, sokkal egszerűbb, de ilyen barna bőrőm van és hozzá lapockáig érő barna hajam. Ezüst kiegészitőkkel gondoltam felvenni)
2013. máj. 20. 23:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jaj, a link: [link]
2013. máj. 20. 23:55
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép színe van, nyugodtan felveheted szerintem:)
2013. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem abszolút oké. :) Bár nem tudom, lesznek-e koszorúslányok, nekik lehet, egybevág a ruhájuk színe a tiéddel, de szerintem simán felveheted. Csak feketét, fehéret és pirosat ne.
2013. máj. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a menyasszony nem rózsaszínben esküszik, semmi gond vele.


Csinos, elegáns!

2013. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

felveheted! nagyon szép szín, jó kontrasztot ad a bőröddel és a hajaddal!

(tudom, hogy nem a kérdező van a képen, csak írta, hogy neki milyen külső tulajdonságai vannak)

2013. máj. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Salx Narval ***** válasza:
83%
Hááát, amennyiben hasonló az alakod a képen látható hölgyéhez, nagyon szexi leszel, vigyázz nehogy letámadjanak pár sör után a vérmesebb pasik.:D Nekem tetszik a ruha és a színe is ok.
2013. máj. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nyugodtan felveheted,pirosat (menyecskeruha színe),fehéret (menyasszonyi ruha) és fekete (gyászszín) a tabu.
2013. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szép a ruha és a színe is okés. Nyugodtan felveheted.

Bár én nem értem ezt a fekete szín tabu dolgot, nagyon sok esküvőn voltam ahol a csajokon fekete színű ruha volt és ott mindenki szerint az egy elegáns szín, a menyasszonyok sem problémáztak ezen. Millió színű kiegészítővel fellehet dobni.

2013. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vedd fel nyugodtan :)) nagyon szép
2013. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van!
2013. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!