Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó ötlet, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, hogy a vőlegény lovagoljon az esküvőn, ha tud? (így tiszteleg menyasszonya előtt)

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 22:37
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
43%
Ne bántsátok már a kérdezőt, hát miért ne lovagolhatna vőlegény:DDD Szerintem vidám dolog lenne a násznépnek.
2013. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
50%

szerintem is hulyeseg :)

nekem eleg lenne ha a melyen a szemembe nez,es kimondja hogz igen,utàna tàncolunk,es boldogan elunk mig meg nem halunk :) nekem ez lenne a legjobb... nem kell nekem lo :D lovagolok en eleget ha erted hogy ertem :)

2013. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
83%
Nem bántjuk, de hol lovagolna? Én például nem tudom elképzelni, hogy hol és mikor? A templomban vagy előtte, vagy a lagzi idején?
2013. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
61%
Persze lovagoljon csak, te meg fejjél tehenet, csak úgy a tiszteleted jeléül! Utána meg lovagold meg a vőlegényt ott a helyszínen, de úgy, hogy föl se tudjon állni! Na, ez lesz az évszázad esküvője!
2013. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
66%

Hát, én nem érezném magam megtisztelve, ha parádéznom kellene a "menyasszonyom" előtt, és egy rakás ember előtt.

A menyasszony meg könnyes szemmel nézné, ahogy rovom a köröket előtte, és mindenki eláztatna egy százas pézsét, vagy mi? Földön ne fetrengjek előtte? Vagy a lábát ne mossam meg esetleg mielőtt magasztosan belép a templomba? :D

Úristen!

2013. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
69%
Ez már megint valami giccses parádézás akar lenni??
2013. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem se jó ötlet, túl sok egy esküvőre.
2013. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
50%
én nem szeretném látni ahogyan a vőlegény lovagol a menyasszonyt is csak akkor ha jól néz ki de ez amúgy is a hálószobába való nem a közönségnek
2013. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
73%
Felesleges és veszélyforrás is, a ló megijedhet a sok vakutól pl ha nincs hozzászokva vagy ha elkezd kiabálni egy gyerek és gondolom nem kéne hogy leessen a hős lovag vagy a ló a násznép közé rohanjon.
2013. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
46%
Lehet én nem látok tisztán de mit kell már akkor tisztelegni, meg ilyenek?
2013. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!