Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó ötlet, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, hogy a vőlegény lovagoljon az esküvőn, ha tud? (így tiszteleg menyasszonya előtt)

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 22:37
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
59%
Az neke tisztelgés, hogy a lóról lenézel a feleségedre????? Ez inkább erőfitoktatás, felsőbbrendűség kifejezés.... tisztelgés, kutyafülét.
2013. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
76%
ma 23:12 Ez jó. Majdnem megfulladtam a nevetéstől.:D
2013. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
84%

Őőő nekem nem teljes a történet..

Nem értem, hogy gondoltad ezt. A polgári után eltűnik a vőlegény és visszavágtat egy lóval és háromszor körbeüget a polgármesteri hivatal előtti téren és a menyasszony bőg örömében? Vagy hogy?


Mert pl. azt el tudom képzelni, hogy a férfinek a lovaglás az élete, tagja is valami csoportnak, hagyományőrző, stb. És a lányosháznál való kikérés úgy zajlik, hogy a házhoz a srác és a társai lovon, megfelelő ruhában (honfoglaláskori, huszár, csendőr, amilyen stílust képvisel a csoport) érkeznek és a kikérő szövege is kapcsolódik a megfelelő korhoz, a menyasszony ruhája is egybevág a történettel... És akkor mit tudom én lovon mennek a házasságkötőig, a kísérettel, násznép meg autóval vagy ha annyira tematikus az esküvő és a násznép is hasonló ruhában van akkor lovasszekérrel (honfoglalásos esküvőnél) megy utánuk.


Vagy ha nagyon giccsesek akarunk lenni, akkor jöjjön fehér lovon a lányos házhoz és akkor ehhez kapcsolódó legyen a kikérő szövege és jelképesen el is lovagolhatnak az utca végéig...


De ilyet, hogy 3 kör akkor a menyasszony tiszteletére.. vagy akkor egy kis díjugratás.. Hát azt inkább ne.

2013. máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
91%
És még be is linkel egy lovat, mintha valami kihalt állatfaj lenne, amit a többség életében nem látott. Komolyan gyik-ra este érdemes jönni.
2013. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
86%
Szerintem úgy képzelte ahogy Horthy bevonult:D csak lehet itt úgy kellene hogy a lóval berúgatja a templomajtót és bevágtat, a papot is lerúgja aztán elvágtatnak a szelek szárnyán, bár ha pegazus lenne akkor nem kellene a szelek szárnyán repülni:DD már csak ki kell tenyészteni
2013. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
84%
Hát te kész vagy, minek?:D [link]
2013. máj. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
83%
Ha olyan stílusú az esküvő, akkor jól is elsülhet... pl. ha a természetben van stb. De csak úgy simán kicsit kivagyi jellegű.
2013. máj. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
75%
Valami nyálas-elb@szott amcsi film jut eszembe róla.
2013. máj. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
60%

Az lenne csak az ünnepi, ha oda szarna a ló a kapu elé a nagy tisztelgésben.


Komolyan nem értem, szegény lovak nem divat kellékek, hogy oké teszek egy kört itt a ház előtt, vagy eljövök idáig, de aztán valaki húzzon el a döggel, mert vége az attrakciónak és messziről szép, de ne zavarja már itt a jónépet! Vagy mi?

2013. máj. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
66%

Hol, meg minek? Öltönyben? Az röhejes. Lovagló ruhában?

Mikor öltözik át? Többet kell rá várni, mint az arára.

Hortobágyon lakunk. Szeretnéd, ha küldenék egy kalapot, ostort, mert így az igazi a bemutató..

Ha akarod, szerzek egy subát is kölcsönbe...

Tisztelgés? Oroszlánnal, mint a gladiátorok. Na, az tisztelgés: Ha túléled, jöhet az esküvő. Ha nem, a temetés.

Ha már úgyis összejött a rokonság.. Hülyeség!

2013. máj. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!