Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ceremoniat terveztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ceremoniat terveztek?

Figyelt kérdés
A homok es gyertyan kivul milyen ceremoniat ismertek es terveztek ill volt.

#esküvő #ceremónia #homok gyertya
2013. jún. 1. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem értem a kérdést. Mi az a homok meg gyertya ceremónia?
2013. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

homokceremóniát tervezünk, a településen, ahol a szertartás lesz,, még sosem volt, csak gyertya:)


Mást ne is ismerek...amúgy

2013. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Isten csomója... kötelék ceremónia. A bibliai részlet alapján indult el ez a szokás. 3 szép szatén kötelet kell összefonni, kettő a házastársakat egy az Istent vagy nem vallásosak számára az életet jelképez



ezt találtam


2.

2013. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Amire gondoltam

- bor ceremonia ket fajta bort kever ossze a par

- emlekdoboz mindketten egy levelet tesznek egy dobozba es ezt lazarjak

- lakat ceremonia egy lakatot tesznek egy kis kovacsoltvas fara.

- faultetes : a kedvenc kozos fajukat elultetik egy nagy cserepben erre teszik a vendegek a kismadarakat amire a jokivansagok vannak irva

-so bors keverik egy szep vazaban kave cukor kevres stb.

2013. jún. 1. 21:23
 5/11 A kérdező kommentje:
2013. jún. 1. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szülőfalunkban házasodtunk, ott nem lehet semmi ilyesmit kérni. De mi nem is terveztük. Nekünk ez már sok és giccses. Ettől függetlenül ti válasszatok olyat, ami hozzátok a legközelebb áll.
2013. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

jah, úgy értettem, hogy amit konkrétan a ceremónián is lehet...mert pl a fa ültetés nagyon jó, csak igazából nehéz a ceremónián magán kivitelezni...

A kötélceremónia még ilyen, a bor összeöntése is lehetne..

2013. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ilyen, egyébként maximum gyertya lett volna. A mi szertartásunk attól vált különlegessé, hogy édesapám adott minket össze, mindez hivatalos volt (polgárin, templomink nem volt) :) Mindenki meghatódott, nagyon bensőséges volt :)
2013. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Folyadékceremónia vagy más néven folyadékszertartás.


www.folyadekceremonia.hu


www.facebook.com/folyadekceremonia/

2017. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Huh, hát én mondjuk folyadéköntést sosem választanék, meg közös festménykészítést sem (ilyen is van). Kicsit balesetveszélyesnek találom. :D


Pinteresten viszont sok ötletet van fent alternatív ceremóniákra.

2017. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!