Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A pap nem hajlandó levezetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pap nem hajlandó levezetni a ceremóniát. Szerinted is ennyire sértő a ruhám?

Figyelt kérdés

Ebben a ruhában szeretnék az oltár elé állni:


[link]


A pap sértő jelzővel illette a ruhát és közölte, hogy ebben nem hajlandó minket összeadni. Vőlegényem unszolására mutattunk neki képet. Ő ragaszkodik a paphoz, másnál nem akar elvenni. De nekem ez a ruha tetszik, ebbe szerettem bele.

A pap nem akar egy pici dekoltázst sem és legalább térd alá kell érnie.



Ti mit tennétek? Persze megtehetném a férjem kedvéért, de csak egyszer megyek férjhez és az sem lehet olyan amilyet akarok..míg a pap nem mondta ezeket addig a férjemnek is tetszett.


2011. okt. 5. 17:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
87%

Az esketés idejére tekerj magadra egy szép, ruhához illő stólát, ami elfedi a sértő részeket. :)

Ennyit bírj ki, utána viríthatsz. :)

Sok boldogságot!

2011. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
85%

határeset:/nekem tetszik,de ha belegondolsz hogy az idős rokonság is mit szólna ehhez a ruhához....

mellesleg csak nagyon jó alakhoz illik,és persze nyáron hogy ne fagy meg:D

én valami szolidabbat választanék,elvileg a mennyaszonnynak a fehér színnel a szűziességét kéne hangsúlyoznia:)

2011. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
99%
elég durva a ruha. nem templomba való...
2011. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
98%

Ne haragudj meg, de ez szerintem se templomba való, pedig nem vagyok prűd. Így egyetértek a pappal.

Két dolgot tudsz tenni: vagy keresel másik papot vagy másik ruhát. A vőlegényeddel pedig beszéljétek meg, fontos hogy ő támogasson és együtt hozzátok meg a döntést.

Egy másik menya

2011. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok se hívő se egyház párti,de már ne is haragudj ez a ruha előbb való egy piros lámpás házba mint egy templomba.
2011. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megértem a papot ez a ruha túl sokat mutat
2011. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
98%
ha én pap lennék, én sem vezetném le a ceremóniát....nem illő templomba
2011. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem a papot.. Szép ez a ruha, de tuti az időseket is tényleg megbotránkoztatná. Hiszen elvileg fedetlen vállal, és térd mutogatással nem mehetsz templomba!
2011. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ruha nem templomba való! Polgári esküvőre elmegy, de nem templomba!
2011. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:

Fedetlen vállal sem? Akkor mi a helyzet a pánt nélküli ruhákkal? Oké, hogy térd alá érnek.


Az alakommal nincs baj, 6 éve fitness edző vagyok.


12 fő a meghívottunk, egyik sem idő. A legidősebb 36 éves.

2011. okt. 5. 17:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!