Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt mar valakinek disznaprafo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar valakinek disznapraforgobol a menyasszonyi csokra? Kibirta az egesz napot? Mennyibe kerult?

Figyelt kérdés
Ha valakinek arrol van infoja hogy egy szal disznapraforgo mennyibe kerul, azt is megkoszonnem. Neten nem talaltam semmi infot.

2013. jún. 3. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem, pedig nagyon szép lenne.
2013. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kép közepén a menyasszonyi csokorban szerintem az van, talán érdeklődhetnél közvetlenül a dekorosoknál.

[link]


A virágok ára egész évben változó, mikor minek van szezonja, így hiába írná itt le valaki, hogy a szeptemberi esküvőjére mennyibe került, ha neked júniusban kell. :)

2013. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a linket! Azert kerdeztem az arat mert legalabb hozzavetolegesen erdekelne hogy mennyibe kerult egy adott evszakban. Kulonben szeptemberi eskuvo lesz. :-)
2013. jún. 4. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:

1000ft körül lesz szála, de nem sokáig bírja víz nélkül, kell neki valami kis tartály alulra, és kell cserélni a vizét is nap közben.

itt találsz képeket:

[link]

2013. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem abból volt. 8 szál volt azt hiszem benne, plusz krizántén. Cseppalakú volt. A virágok ilyen szivacsos oázisba voltak beletűzdelve, egyedül egy kókadt le délutánra, az valószínűleg megtörött, az összes többi ugyanolyan gyönyörű volt még a lagziban is, pedig nem cseréltem a vizet és nem is nagyon vigyáztam rá (pl: fotózás alatt végig napon volt) és nagyon meleg volt. Az árát nem tudom, mert minden virágot egyben fizetett édesapám, amikor én már nászúton voltam, és nem kérdezett rá, hogy mi mennyi volt, de azt el tudom mondani, összesen 32 szál napraforgó és 28 szál gerbera valamint a pár krizántén volt az összes virág az esküvőn. Ha a gerberának 300 ft-ot számolok, akkor egy szál napraforgó kb. 500 ft volt a kötéssel együtt. Hozzáteszem, hogy falusi virágkötő csinálta, akihez már több mint 10 éve járunk, és nagyon jutányos áron dolgozott, de maximálisan meg voltam elégedve mindennel.
2013. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Az ajanlott linket is, irtam neki es mar valaszolt is. 15000 Ft lenne a csokor.


Utolso, en is gondolkodom hogy nem Bp-en csinaltatom, hatha ugy olcsobban jonne ki, foleg hogy a dekoracioba is kene jopar darab.

2013. jún. 4. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!