Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » S. O. S. Jövőhéten lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Jövőhéten lesz az esküvőm, és gondom van a frizurámmal! Van valakinek vmi ötlete?

Figyelt kérdés
Volt próbafrizura, ami tetszett, de mivel göndör volt, nem tartott két három óránál tovább...a hajam sajnos teljesen kilógja magát, ezért úgy döntöttem, hogy a rendezetlen göndörből lett egyenes haj helyett legyen végig rendezett egyenes....de nem akarok egyszerü, hétköznapit....kéne bele valami csavar, ami feldobja...segítenétek? ezer képet végignéztem már, de egyik se volt az igazi...hátha ti tudtok mutatni olyat, ami megfelelő lenne! :)

2013. jún. 6. 08:50
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem, hogy kiengedett hajat szeretnék, max egy pici része legyen feltűzve...szóval semmiképp sem kontyot :)
2013. jún. 6. 08:52
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
Kérdés, hogy milyen hosszú a hajad, és hogy mennyire dús. Ha nem akarod feltűzni, akkor nehéz belőle bonyolult frizurát készíteni. Nem tudom, hogy hánykor lesz az esküvő, de egyrészt lehet, hogy meleg lesz (hátha megjön a nyár), másrészt a kiengedett haj nehezebben marad szép 8-12 órán keresztül. Én egyébként a fodrászodat hívnám fel, hogy nem lesz jó a frizura, mert kirúgja magát. Lehet, hogy ha besütné, megmaradna.
2013. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%

Én imádom azokat a hajakat amik csak fél oldalra vannak tűzve. Nem fel. Hosszú, lóg, de csak az egyik oldalt. Romantikus, egyszerű, és szép.

[link]

Valami ilyesmire gondoltam!:)

2013. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
19%
Kontyot csinálsz a fejed tetejére, a kontyot jól átitatod lámpaolajjal, és meggyújtod. Ennél látványosabb "csavart" nem rakhatsz bele :D:D:D:D
2013. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is ki volt engedve a hajam az esküvőmön és egyik oldalon volt eltűzve ugyanolyan rózsával,amilyen a csokromban volt. Nagyon szép volt. Igaz nekem be volt rakva a hajam, bár az én hajam nagyon jól tartja magát. A rakás 1 hétig megmarad benne,pedig majdnem derékig ér a hajam. Sima hajból is szép lehet talán...
2013. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

délután négy órától lesz az esküvő, de előtte fotózás...az egyenes hajam több tiz orán át képes szép maradni, hiába a forróság...a fodrászommal természetesen beszéltem, ő is keres képeket, gyűjt ötletet, igyekszik kitalálni valamit...tehát tudja, hogy a göndör nem marad meg benne, hiába sütöttük be multkor kilónyi lakkal...ez van, ilyen a hajam....nem engedi magát:)


második...neked köszönöm a képet...tetszik, nem zártam ki:) esélyes, csak ugye egyenes kivitelben!


még várok képeket!

köszönöm!

2013. jún. 6. 09:29
 7/32 A kérdező kommentje:

kedves harmadik! nem szeretnék égni az esküvőmön de azért köszi! :)


negyedik! akkor neked is hasonló lehetett, mint amit a második válaszadó linkelt:) biztos gyönyörü volt:) lehet, hogy hasonló lesz csak egyenes hajjal:) még azért várok ötleteket! köszönöm!

2013. jún. 6. 09:31
 8/32 anonim ***** válasza:
54%
Félkonty, csak a felső része feltűzve, akár kis csigákkal is, bele orchidea. (bele tudják tenni a kis vizes tégelyével együtt, kitart sokáig és szerintem nagyon szép.)
2013. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
55%
2013. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Nekem ez a haj az egyik kedvencem. Ha a hajad engedi, szerintem nagyon jól mutat egyenes hajjal is, valami szép fejdísszel.


Esetleg az örök favorit:


[link]

2013. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!