Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomi esküvőn tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomi esküvőn tényleg nem lehet fedetlen vállal oltár elé állni?

Figyelt kérdés

Fűzős menyasszonyi ruhám lesz, a vállam fedetlen lesz ezáltal. Valóban nem lehet úgy esküdni?

Számtalan képet láttam, ahol nincs boleró a menyasszonyon a templomban...


2013. jún. 8. 07:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy tudom h nem lehet. Sokakat nem érdekli... Végülis az ő esküvőjük. De nyugi nem hiszem hogy kitiltanának mert ez a te napod max összesúgnak a hátad mögött.
2013. jún. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, de nem illik. A menyasszony ne nézzen úgy ki, mint egy könnyűvérű nőcske.
2013. jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Van pap, aki engedi, van aki nem. Voltam már esküvőn, ahol nem engedte be a pap a templomba a menyasszonyt fedetlen vállakkal, volt lótás-futás egy fehér bolerórért. Az illem megköveteli, hogy ne legyen fedetlen a válla, és ehhez vagy ragaszkodik a pap vagy nem. Én nem rizikóztam, terítettem egy stólát a vállamra, ezen nem múlik semmi, főleg hogy a templomokban általában hűvösebb is van. A koszorúslányaimnak is varrattam stólát a ruhájához. Egyébként nagyon szép, elegáns megjelenést kölcsönzött nekünk. Kérdezz rá az eskető papotoknál, hogy ő engedi-e vagy sem.
2013. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

Most komolyan mit érdekli az az embereket vagy a papokat, hogy a vállad kilátszik vagy nem. Az mégsem a melled meg nemiszerved könyörgöm. Ennyi erővel kilátszik a kisujjad hegye! Atyaúristen most mi lesz! Tragédia!


Miért ennyire nagy dolog ha kilátszik a vállad? Miért kell ilyen pitiáner dologból ekkora gondot csinálni? Gondolom a bokád is ki fog látszani meg a fejed. Még se mehetsz be úgy mint egy iszlám vallású nő, hogy csak a szemed látszik ki.

2013. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
a sógornőmnek még a bugyija is kint volt, olyan rövid volt a ruhája. a padokból ülve azon röhögtünk, hogy virít a bugyi. ráadásul volt rajta combkötő, az kb 20 centivel lejjebb volt, mint a szoknya alja...meg a fél melle is kint volt, éppen hogy a mellbimbója nem. valószínű papja válogatja.
2013. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nyakba kötős ruhám volt és nem akartam hozzá bolerót felvenni (plusz a fátyol, plusz hosszú a hajam is és az is rálógott a vállamra), megkérdeztem a papot, azt mondta nem baj. Végül lett, de a hideg miatt. Szerintem kérdezd meg a papot, ha templomi esküvőtök lesz, úgyis kell menni hozzá 1-2szer előtte.
2013. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezz rá a papnál. Én nem vettem, a fátyol rálógott a vállamra, azt elégnek tekintettem. Sajna a bolero olyan rémesen állt, hogy nem bírtam volna abban létezni. Ezen a kérdésen amúgy vérre menő viták szoktak kialakulni itt :)
2013. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Alapvetően nem illik fedetlen vállal egyáltalán bemenni sem templomba. Vannak templomok, ahol komolyabban veszik ezt, van, ahol nem, de attól függetlenül egyszerűen nem illik. Ha már templomban szeretnél esküdni tényleg, akkor nem értem, hogy hogy fordulhat meg a fejedben, hogy áááá, nem lehetne-e mégis...
2013. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

4: "Most komolyan mit érdekli az az embereket vagy a papokat, hogy a vállad kilátszik vagy nem. "


Egyes országokban be sem engednek még turistaként sem a templomba, ha nincs eltakarva a vállad vagy shortban vagy. Attól, hogy a pár nagy napja, attól még a templom az adott vallás magánterülete, ahol ők határozzák meg ott a játékszabályokat. Simán megkövetelhetik, hogy márpedig oda nem lehet fedetlen vállal bemenni. Persze pap válogatja, hogy mennyire veszi ezt komolyan, a kérdező jobban teszi ha rákérdez, vagy ha fázós, akkor eleve vigyen magával egy bolerót, mert szét fog fagyni.

2013. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem illetlenseg, de kerdezd meg a papot.
2013. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!