Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párotok az esküvői előkészül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok az esküvői előkészületek során mennyire és miből vette ki a részét?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenből kivette a részét. Együtt csináltuk, szerveztünk mindent, kivéve a menyasszonyi ruha vásárlást. :)
2013. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Igazán semmiből:)na jó a tánc rá eső részét megtanulta..:)

Az ültetést megnézte,belejavítgatott,minden esküvős találkozóra eljött velem.meg beszéltük milyen kaja legyen,az alkoholt,az ő vendéglistáját lediktálta..kb ennyi.:D vagyis nagyon semmit nem csinált,de nem is tudnám róla elképzelni,hogy meghívót gyártson,vagy válogassa milyen szalvéta legyen.:)

2013. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Mindent együtt csináltunk! Igen, még a menyasszonyi ruha próbálgatására is együtt mentünk, mert benne bíztam meg a legjobban, ő pedig nagyon szeretett volna jönni :) Nagyon jó volt így, igazán szép napot sikerült megszerveznünk együtt!
2013. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
esküvő a nők mániája
2013. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel külföldi, és az ő országában terveztük az esküvőt és a további közös életünket, így mindent ő intézett, a meghívóktól, a templomon át a vacsoráig. De nem is telepedtem rá, hogy mindent ellenőrízzek és mindenhez javaslatokat adjak. Nagyfiú, tudtam, hogy egyedül is jól megszervezi.


Én csak a ruhát vettem meg, és szinte szó szerint az esküvőre mentem le. (3 nappal előtte). ÉS gyönyörű volt.

2013. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Én egy kicsit túlbuzgó voltam az elején, de szerencsére időben rájöttem, hogy nem dönthetek mindenben egyedül. Végülis a ruhán kívül mindenhova jött velem. A termet én választottam, az ételeket ő, a meghívókat is ő. A zenekart közösen, a vőfélyt ő.
2013. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Mi még csak tervezzük. Az tuti, hogy a meghívótervezésben benne lesz - ha minden jól megy, itthon, az ő saját grafikájával fogjuk elkészíteni :). A többiben viszonylag szabad kezet fog adni nekem, de mindenről kikérem majd a véleményét.
2013. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Semmiben. De nem is akarta, tudta, hogy nekem mindenről megvan a konkrét elképzelésem. Persze mindent megmutattam neki, ő meg mindenre bólogatott. Az öltönyét is együtt választottuk ki, mondtam, hogy ő választ, de én döntöm el, hogy lehet-e az, mert nem volt mindegy főleg az árnyalat, hogy mit vesz fel. Ez így teljesen jó volt, neki nem is lett volna kedve egy évig emiatt ugrálni, én viszont élveztem.
2013. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Együtt csináltuk,volt saját elképzelése is,ezeket egyeztettük az enyémmel és kompromisszumra jutottunk.Örültem nagyon,hogy partner volt benne és nem csak vállrándítással intézte el a dolgokat.
2013. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

A párom engem a lehető legjobban támogatott, ahogy támogatni csak lehetett ebben a helyzetben.

Megteremtette a pénzt arra, amit szerettem volna (Nem voltak túlzó elvárásaim, az egész esküvőt saját zsebből álltuk. Mindennel együtt (fodrász, ruha, cipő, virág...étterem) kijöttünk 500 alatt, 40 fős lagzi volt). Elvitt mindenhova, ahova kellett. Elviselte az én hülyeségeimet és a családomét :)

Amikor lebetegedtem, ő ment el a varrónőhöz és kérdezte meg, hogy melyik anyagból mennyit kell venni, majd meg is vette. És mindezt profi módon.

2013. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!