Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerülhet egy ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülhet egy ilyesmi menyasszonyi ruha varratása? És a kölcsönzés? Hogy éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Nagyon alacsony vagyok, így nagy abroncsosba hülyén néznék ki, hiába tetszenek nagyon. Úgyhogy ilyesmikre gondoltam:

[link]

[link]

[link]


2013. jún. 19. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én speciel egy ilyen ruhát mindenképp varratnék. Csodaszépek és egyszerűek. Az esküvőt követően kis átalakítás után akár hordható is megfelelő helyeken.
2013. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 flower5874 válasza:
nagyon szépek a ruhák, ha találsz megfelelő ügyes varrónőt akár olcsón is megúszhatod bár nem biztos hogy pont ugyanilyenre meg fogja tudni varrni, ezért a kölcsönzés biztosabb és talán olcsóbb is, viszont ha varratod akkor az mindig is a tied marad
2013. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFF-ert, en pont ilyesmi ruhara vadaszom. Igazabol a kolcsonzos ruhak tobbsege meg mindig az a habcsok jo nagy abronccsal :-s Te hova valosi vagy?
2013. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 flower5874 válasza:
én kölcsönöztem a ruhámat és gyönyörű volt és nem volt abroncsa, nagyon sok boltban voltam de meg lehet találni az igazit, de nem volt olcsó. Pesten születtem ott is lakom
2013. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mennyire alacsony vagy? Egyébként abroncsban is többfajta méret van ne kell a legnagyobbat választani (főleg hogy úgy melléd sem tud állni senki :) ).

Egyébként szépek a ruhák, de más más stílusúak, kérdés rajtad melyik hogy állna, úgyhogy mielőtt varratni indulnál néhány fazont próbálj fel, nehogy aztán a kész ruha csalódás legyen. Mert én is úgy jártam, hogy ami tetszett babán, vagy egy képen, rajtam furán mutatott, vagy épp nem jól éreztem magam benne. Meg volt olyan ami tetszett simán, de nekem csak nagy abronccsal állt volna jól (pedig az elején mindenképp azt akartam, mert hogy milyen szép, de ahányszor felpróbáltam más ruhák után, annyira kezdett nem tetszeni, meg hát én mindenképp kisebb abroncsot szerettem volna, hogy a babánkat bármikor fel tudtam venni, meg ha mellém áll valaki, akkor ne álljon már el annyira a ruha). Annyiban még csatlakoznék az előttem íróhoz, hogy ha varratod nagyon nézd meg kivel és milyen anyagból. Mert lehet hogy ő tud "olcsóbb" megoldást, csak éppen majd az anyaga miatt nem úgy fog mutatni, ahogy szeretnéd. Kölcsönzésnél is jól szét kell nézni. Én végül megvettem a szalonból a ruhát (idei 2013-as kollekció, még senki nem hordta, tehát nem leselejtezett, agyonkölcsönzött), mert amennyiért ott megvettem, máshol még kölcsönözni sem lehetett volna. Nálunk az árak 50-160 ezerig vannak a kölcsönzésben, és az 50-es ruha is ugyanolyan szép mint a 160-as, csak éppen nem nagy szalonos csak kis kölcsönzős, aki kisebb haszonnal dolgozik :)

2013. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kecskeméti vagyok, de még nem voltam kölcsönzőbe, előtte szét akarok nézni, hogy egyáltalán milyet képzelek el, mi áll jól, meg ilyenek.
2013. jún. 19. 10:42
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]



Nekem ez lesz, ez sem nagy abroncsos, igaz én magas vagyok (174)


Én úgy tudtam amúgy, hogy a nagy abroncsos pont a magasaknak nem áll jól:)

2013. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
150 centi vagyok. Abronccsal szélesebb lennék, mint magasabb.
2013. jún. 19. 10:46
 9/14 anonim ***** válasza:

(Varratni nem tudom mennyi, de most több ismerősöm rossz tapasztalattal volt az edmégy tekintetében, így nem merném bevállalni.)


Utolsó

2013. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hasonló stílusút varrattam (nem alacsony vagyok, hanem széles :D), nagyon elégedett voltam a ruhával, 20 000Ft-ból kijött.
2013. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!