Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek néhány hét múlva lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek néhány hét múlva lesz az esküvőjük. Hogy álltok a készülődésel? Izgultok már?

Figyelt kérdés

Nekünk 3 hét múlva lesz, és egyre izgatottabbak vagyunk. Még mincs minden meg, pl a ruhám is csaka jövő héten lesz teljesen kész.

Ti hogy álltok? Nem féltek, h nem e fog eső esni? Nekünk kerti lagzink lesz, így én tartok tőle.. Mégse lenne jó egy sátorba beszorulni. :)



2013. jún. 21. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan már pár éve volt az esküvőm, talán egy jó tanács: ne hagyd, hogy bármi ilyesmi elrontsa az ünneplést. Ez a TI napotok és attól, hogy esetleg "be kell szorulni" egy sátorba, érezzétek jól magatokat és csak a pozitívumokra koncentráljatok, ne azokra a dolgokra, amik nem teljesen úgy sültek el, ahogy terveztétek.

Sok boldogságot!! :)

2013. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3 hét múlva lesz, július 13-án. Minden készen van, már csak az utolsó egyeztetés kell a szolgáltatókkal, ami kb. egy telefont jelent. Szóval nem izgulok. :D A férfi megvan, nagyon szeretjük egymást, a "kötelező" bakikra meg nem lehet előre számítani, azoktól lesz maradandó. Kérdező, nektek mi hiányzik még?
2013. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah, az előző vagyok. Az esőtől egy kicsit én is tartok, de csak kis ideig leszünk a szabadban, elég nagy az étterem, így ez sem okozhat nagy gondot. Miattatok viszont izgulhatunk! :)
2013. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Esküvőfotós vagyok, az egyik esküvőn ahol nemrég fotóztam, elég sok minden összejött, gondolok itt arra, hogy nem a megrendelt menyasszonyi ruha érkezett meg a menyasszonynak, aztán az utolsó pillanatban a lagzi helyszíne elkezdett horribilis felárakat követelni ezért át kellett helyezni a lagzit máshova, egy nappal az esküvő előtt, aztán a vőlegény édesanyja kis híján lekéste a polgári esküvőt, szóval kijutott nekik a jóból, de mégis, valahogy tudták, hogy mi az a gondolati és tartalmi háttér, ami egy esküvőt azzá tesz, ami. Eszerint két ember örökre összeköti az életét és egy esküvő igazán erről szól, tudták hogy ez a nap róluk és életük fonalainak összekötéséről, a közös öröklét útján való elindulásról szól és ha rálépnek erre az útra, a körülmények már vajmi keveset számítanak. Klassz volt látni, hogy így fogták fel és nem hagyták, hogy bármi is elrontsa. A lényeg az, hogy tudj rá a fentiek szellemében visszagondolni! :)


Sok boldogságot!

2013. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!