Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a ruhát szeretném. Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a ruhát szeretném. Mennyi lehet a vége ha meg varratnám?

Figyelt kérdés

Az oldalon az első ruha ha lefele görgeted 3 kép is van róla.Igazából polgárink már volt,de akkor nem lehetett menyasszonyi ruhám,templomira szeretném ezt!


[link]



2013. jún. 22. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
nem tudom mennyibe kerülne de ezt templomba nem illik felvenni szerintem...legalább egy bolero kéne hozzá ha már ilyen minit akarsz
2013. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Ennél cigányosabbat nem találtál?:)


Egyébként 6-7 méter anyag elég hozzá, plusz egy jó 10 méter vastag szatén ferdepánt, szalag meg az az ocsmány szőrös valami, szatén fűzőszalag, 2 méter bélésselyem. Összességében 15.000 elég anyagra jobb minőségből is, egy varrónő pedig elkészíti szintén 15.000-ért, mert nem egy nehéz modell (ráncolt fűzős felső szinte alapdarab, a a szoknya elkészítése szintén egyszerű). Szóval egy olyan 20-30.000-et számolnék rá. Lehet, hogy az anyag kijön 10-ből vagy 5-ből is, minőség kérdése, a varrónő is lehet, hogy elvállalja 10-ért, de az is lehet, hogy csak 20-ért.

2013. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként ez egyenesen bunkóság templomba, de gondolom hiába mondjuk.
2013. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Templomba ezt tényleg nem illik. De ha ragaszkodsz hozzá, kérdezz meg több varrónőt is, mert nagy eltérések lesznek az áraikban, ezt jobb ha előre tudod. De kérj a varrónőktől referenciát, mert nem biztos, hogy a legolcsóbbal jársz a legjobban. De gondold át még egyszer, mert simán van olyan pap, aki nem enged be a templomba. Én voltam olyan esküvőn, ahol az ajtóban közölte a pap, hogy vagy vesz fel bolerót/stólát/kardigánt a menyasszony vagy nem lesz esküvő. Elég ciki volt :-S
2013. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

akármilyen gázul hangzik én úgy vagyok vele h tök mindegy h vallásos-e valaki vagy nem, ha vallási dolgon akar részt venni akkor tartsa magát az ottani szokásokhoz. Ott is van egy "dress code" még pedig h nem mutogatjuk mindenünket, ha ott akarsz esküdni tartsd magad ehhez...


ezután nem értem amikor egyesek kiakadnak h xy pirosban meg feketében ment az esküvőjükre és de bunkóság, miután ők maguk nem tartják magukat ahhoz h bemennek Isten házába és nem odaillően öltöznek fel. Legalább akkora bunkóság


Összefoglalva, ha leszarod h ott mi a szokás akkor ne menj oda és ne színészkedj h de fontos neked Isten áldása ha annyiba nem veszed a dolgot h odaillően felöltözz

2013. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha tényleg azért szeretnéd a templomit mert neked fontos és vallásos vagy. Akkor tiszteld meg Istent azzal, hogy legalább térdig érő ruhát választasz és nem minit, és egy bolero mindenféle képpen legyen rajtad. Templomba nem illik a rövid, nyitott ruha.
2013. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem be kéne vezetni azt, amit külföldön, hogy vannak ilyen standard zsák nadrágok, meg zsák pólók, amiket a turistákra húznak mielőtt olyan ruhába igyekeznek bemenni a templomokba, amiben nem illik. Különben nem lehet bemenni.
2013. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Jó hogy én vagyok az egyetlen, aki érdemben is válaszolt a kérdésre (mennyi lenne), de azért megy a lepontozás... :)
2013. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én vallásos vagyok ès Nagyon jól ismerem a papot gyerekkorom óta.És mikor megvolt a polgári esküvőnk,akkor az atya mondta,hogy bármikor mehetünk bármiben csak páran lennénk egyébként.és azt mondta,hogy tőlle akár hálóingbe is mehetek.Nagyon közvetlen és modern fepfogású.És Igen is kell a templomi esküvő.
2013. jún. 23. 14:38
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Modern vagy sem a pap, lényegtelen. Isten házába mész, házasságodra áldást kérni. Alap lenne ha megtisztelnéd Őt azzal, hogy az Ő tanítása szerint jelensz meg előtte. Ha ezt nem látod be. Akkor nem is olyan fontos neked a templomi esküvő.
2013. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!