Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megsértem a vidéki rokonaimat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértem a vidéki rokonaimat, ha nem hívom el őket az esüvőnkre? Helyhiány miatt nem tudom őket elszállásolni (21 főt). Ha meg csak pl.5 főt hívok el közülük, akkor is sértődés a vége, nem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem hívod meg őket, akkor is nagy sértődés lesz belőle, főleg hogyha azért tartjátok a kapcsolatot. Az sem jó megoldás, ha csak egy párat hívsz meg közülük. Valahogy próbáld meg megoldani, hogy a szállásolás ügyet.
2008. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pécsi vagyok Debreceni rokonokkal....Ebből adódóan ott eleve sokan vannak és nagy a távolság..mindenkine szóltam, hogy lagzi van,de kultúráltan megbeszéltük, hogy nincs szállás és nemtudom őket hova tenni, de aki jönne szívesen várjuk,ha tud valami megoldást..nos nem törték a fejüket egy családot küldtek el megbízással, hogy a nevükben gratuláljanak, persze ilyenkor ajándék nem jár ám. Mennyire vidékiek? Mert mi amikor ott voltunk a lagzin, a reggeli vonattal jöttünk haza. hátha ők is így meg tudják oldani. Aki viszont meghívott az őesküvőjére és még ott is voltál azt illik elhívni.Vagy megmondodhogy olyan lagzi lesz ahol a szűk család lesz meg néhány kollega, de hivatkozhatsz anyagiakra is a kicxsi lagzi miatt, de akkor a párodnak sem illő 100 embert meghívni.
2008. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, és debreceniek a rokonok nekem is. Jó ötletet adtál köszönöm, mert ez a hazautazás a reggeli vonattal eszembe sem jutott. :)
2008. jún. 29. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A vidéki rokonokat elszállásolahatod, pl. panzióban, diákszállóban. S megbeszélheted velük, hogy a szállás költségét hogy álljátok. Szerintem értékelni fogják az igyekezetedet.
2008. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi Pest megyéből Debrecenbe voltunk hivatalosak, kaptunk szállást panzióban, amit a vőlegény fizetett, mi meg dobtunk annyit a menyasszonytánckor, amiből még a szállás is kijött!
2008. jún. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk nem helyhiány volt hanem kapcsolta hiány. anyukámnak nincs testvére és a nagyszüleim is meghatak már, csak 2 testvér unokatesó akik már 60 felettiek unokákkal. az egyik nem hívott meg a gyerekek esküvöjére mert kicsi volt a másiknak 300 fös volt meghívott (nekünk meg pont már egy másik jóbaráti esküvö meghívásunk volt pont akkorra így nem mentünk)

de aki nem hívott meg ök sokszor látogatnak meg anyuéknak nagyon jó a kapcsolatuk , a másikkal meg szinte semmi, néha telefonálnak, de én kisgyerek korom óta nem is láttam öket. és azt mondtam én azt hivom meg akivel kapcsolatom van aki szinte nem is kiváncsi ránk azt nem.

szerintem jó ötlet hogy ülj le velük és beszéljétek meg. mond hogy a lagziban is szivesen látjáok öket de max 5 före tudok szállást adni.

2008. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A pécsi-debreceni rokonos vagyok.

Helytálló lenne, ha úgy hívnád meg őket, hogy a buli az első vonat indulásáig tart , a legjobb az lenne , ha a vasúthoz közeli helyet keresnétek a lagzihoz, hogy ne nagyon keveredjenek el, bár ilyenkor úgyis belekalkulálnak egy taxit, mert megérthetik, hogy a te esküvődön nem te leszel az idegenforgalmista..amit a többiek írtak, hogy ajánld fel nekik, hogy elszállásolod őket egy panzióban, át nekem erre nem lenne pénzem 2-3ezer egy fő éjjelente és nem hinném, hogy a menyasszonytáncos pénzt erre kéne költened..és ha olyanok a rokonaid mint az enyémek ezt el sem várják. Sok boldogságot.

2008. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is valami hasonló a helyzet, mondjuk és paksi vagok a vőlegényem meg debreceni. "bajban" vagyunk, hogy hol tartsuk meg az esküvőt. Én szeretném ha pakson lenne, mert akkor teljesnek érzem az esküvőt is és akkor mindenki el tuna jönni a vendégeim közül, de akkor meg a debreceniek sértődnének meg, és én sem tudom elszállásolni őket. És akkor én mit tehetnék?
2008. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem hívd meg őket mindenképp, és kérd meg őket hogy próbáljanak meg szállást keresni maguknak...ha szeretnének elmenni, akkor úgyis elintézik...szerintem
2008. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Azt esetleg nem lehet, hogy meghivod oket, de megmondod, hogy sajnos a szallast nem tudod megoldani szamukra, arrol nekik kell gondoskodni? Szerintem ez nem bunkosag, miert is a parnak kellene mindenki szallasarol gondoskodni (vagy ez igy illik? nem tudom)? Epp eleg mas dolgot kell inteznetek (arrol nem is beszelve, hogy aztan lehet, hogy el sem jonnek a vegen).
2008. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!