Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy nem akarok odaköltözni?

Figyelt kérdés

Szombaton lesz az esküvőnk, sógorom felajánlotta, hogy az esküvő után költözzünk az ő házába ami úgyis üresen áll.

A párom ezt nagyon jó ötletnek tartja, de nekem nem tetszik a ház, mert szerintem túl nagy és a butorok sem az én izlésem, stb. Mit tegyek?


2013. jún. 25. 07:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

Van pénzetek saját házra és bútorokra? Mennyi lakbért kér a sógorod? Vagy nem kér semmit?

Az nem indok, hogy nem tetszik a ház és a bútorok.

2013. jún. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Van pénzünk saját lakásra de majd az esküvő után fogunk építkezni. A sógorom nem kér lakbért.
2013. jún. 25. 07:32
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Ő lesz a férjed, remélhetőleg őszinték vagytok egymáshoz, és mindent meg tudtok beszélni. Tehát ugyanezt szépen elmondod neki, amit ide leírtál.
2013. jún. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Először is gratulálok és sok boldogságot kívánok nektek! Egyébként sokan örülnének egy ilyen lehetőségnek. Ingyen lakhatás a mai viszonyok közt úgy hogy ne kelljen kerülgetni senkit , ez maga felér egy főnyereménnyel. A sajátotokba pedig majd olyan bútort tesztek ami a ti ízlésetek szerint való. Hálás szívvel elfogadnám a lehetőséget és azonnal költöznék.
2013. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem éljetek a lehetőséggel, nagyon rendes a sógorodtól, hogy így felajánlotta a házát míg építkeztek. Nektek is sokkal könnyebb lenne így, ugyanis nem menne el pénz a lakbérre. Addig ameddig nem épül fel a házatok, csak kibírod a sógorodéban. Nem örökre kell ott maradnotok, és nektek is nagy segítség.

2013. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

Off: Én ezt azért átgondolnám még a helyedben. Nem hinném, hogy a mai világban olyan jó körülmények között éltek, hogy a lakbérre szánt pénzt ne tudnátok félre tenni és jobb helyre költeni. pl olyan bútorokra az új lakásban amilyet te szeretnél. ehhez pedig nem nagy ár, hogy 3-4 hónapot ellakj a sógorodék házában olyan bútorok között ami nem tetszik...


On: ez attól függ, hogy mennyire mély a kapcsolatotok. ha mindent megtudtok rendesen beszélni, akkor szimplán elé állsz, leülteted, és elmondod neki, kedvesen, ne haragudj, de nem szeretnék a bátyád lakásába költözni, nem érezném ott magam jól, nem lenne kényelmes.

2013. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy hol éltek most ? Illetve addig, míg fel nem épül a házatok ? Anyagilag egyáltalán nem mindegy, főleg ha építkeztek.
2013. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ő a szüleinél én anyámnál.
2013. jún. 25. 08:37
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

vagyis esküvő után, míg építkeztek, maradna a különlakás?


Én elfogadnám. Úgyis építkeztek, nem úgy van, hogy beköltöztök, és majd lesz valahogy, hanem látod a végét.

Az meg a legkevesebb, hogy nem tetszik a bútor.

2013. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Az apósomtól is tartok, mivel a ház felét ő fizette ezért nem tudom mit szól hozzá ha beköltözünk.
2013. jún. 25. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!