Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti belemennétek a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek a párotok, család kérésére az egyházi esküvőbe?

Figyelt kérdés
Egyikünk sem vallásos, de mindketten meg vagyunk keresztelve. Mindkettőnk családjában van olyan akinek fontos a vallás, köztük a leendő anyósom. Ők is, a mi családunk is nyúz azért hogy egyházi esküvőnk is legyen. A vőlegényem is azt mondja ettől bajunk nem lesz, kibírjuk hogy ott állunk a család kedvéért. Én úgy vagyok vele, hogy persze kibírnám, de miért? Miért vegyen el ez időt "A Nagynapból", amúgy sem szeretem a templomokat, rosszul érezném magam. Még ha a vőlegényemnek jelentene valamit lehet belemennék, de úgy hogy a szüleink mondják, az ő édesanyja azért mert hívő, az enyém azért, mert az olyan szép.. nem látom értelmét. Ti belemennétek hogy a család kedvére tegyetek.
2013. jún. 26. 10:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
Én belemennék, olyan alapon, hogy nem halnék bele..Kibírnám.. Aztán persze ez az én véleményem. Inkább megtenném.
2013. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Azt mondanám, hogy igen, DE te ezt írtad: rosszul érezném magam. Akkor minek? A ti napotok, nektek kell jól éreznetek magatokat, ha ez téged frusztrálna meg rosszul éreznéd magad, akkor nem mennék bele.
2013. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, h belemennék, de mivel nem vagyunk megkeresztelve, így szerencsére kiesett ez az opció.

Meg tudnálak érteni, ha nem engedsz, hisz ez a Ti napotok, ebbe 1 percig sem kell kényelmetlenül érezned magad. Ilyen nap (jó esetben) csak egyszer van egy nő és egy férfi életében. Minden úgy legyen, ahogy elterveztétek.

Ha megértik megértik, ha nem nem. Az Ő gondjuk.

2013. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
9%
Igen,belemennék,mert a szüleimnek is nagy nap az esküvôm,és szeretnék örömet okozni nekik,mégha nekem nem is lenne nagy kedvem hozzá.
2013. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
Hát, ez a ti esküvőtök, legyen úgy, ahogy ti szeretnétek. Ha viszont a család annyira szeretné, és nektek nem esik nehezetekre, vagy nincs ellenérzésetek, akkor menjetek bele.
2013. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem.


Ha egyszer nem hiszek valamiben, nem fogok a család kedvéért bohóckodni! Házasodjanak ők a templomban, ha akarnak, engem nem tudnának meggyőzni. Az én életem.


Tudod ez olyan, hogy ennyierővel mindenbe bele lehet menni, mert "ártani nem árt". De minek? Ez a ti nagy napotok, nektek kell tökéletesnek lennie, ti fogtok rá visszagondolni egy életen át. Nem lenne szebb, ha olyan lenne, amilyet valóban TI akartok, nem pedig a család?

2013. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%

Én belementem,pedig nem hiszek semmilyen istenben,bár meg vagyok keresztelve.Párom sem hisz,ő is csak megkeresztelve van.


De ezzel nagy örömet okoztunk a családnak,nekünk lett pár szép kép,azon a fél órán meg már nem múlott vagy pár tizezren amibe került.

2013. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

A párom kedvéért igen, a családért nem.


A párom véleményét azért venném figyelembe, mert nem szeretném, ha neki lelkiismereti problémái lennének abból, hogy a hite szerint nem vagyunk házasok. Ennyit megér az az egy óra az életemből.

2013. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Jó persze biztos nekik is fontos ez a nap, de azért nekünk csak fontosabb :) nekik már megvolt az esküvőjük, úgy csinálták ahogy akarták. Engem az dühít egyébként, hogy mindenki azzal jön ezt megtehetjük értük, de mivel ez a mi esküvőnk nem pont nekik kellene előtérbe helyezni minket?? Anyukámmal még meg is tudnám beszélni, nála nem lenne sértődés, de félek, hogy a másik család részéről igen. Nem értem miért nem értik meg, hogy ez nem az ő esküvőjük.
2013. jún. 26. 10:58
 10/24 A kérdező kommentje:
Mint írtam a párom sem vallásos. Ha az lenne akkor más lenne
2013. jún. 26. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!