Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt akit már nem fogadtak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt akit már nem fogadtak az Igen szalonban Budapesten?

Figyelt kérdés

Megtörtént már valakivel, hogy beszeretett volna jelentkezni és nem találtak /vagy nem akartak/ neki időpontot?

Ok, csak egy nappal előtte telefonáltam oda. De ugyanúgy a Fehér szalonba és az Eklektika szalonba is, de ott mégis szorítottak helyet.

Nem is értem, hogy lehet az, amit már több helyen olvastam, hogy be sem jelentkeztek a menyasszonyok, de mégis fogadták őket, sőt több ruhát is próbálhattak.


2013. jún. 27. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

A) Tényleg tele vannak


B) Olyanok, mint az orvosi rendelőben. "Mára nincs időpont!", mellette meg látod a kijelzőn, hogy a fele üres. (Lusták).

2013. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell nekik a pénz, jól megy nekik. Egyszerű.

Menj a Nem szalonba!

2013. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom most tényleg nem volt szabad időpontjuk, amikor meg valakit bejelentkezés nélkül fogadtak akkor meg volt még szabad hely.
2013. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még télen voltam próbálni (nem ebben a szalonban), de ahol voltam mindenhol csak bementem és próbáltam. Persze ezt most nem mindenhol tehetném meg, mert most szezon van. (Rámszabatni már időpontra megyek.) Szerintem hívd fel őket még egyszer vagy menj be személyesen és kérdezd meg mikor tudnál menni, biztos van olyan időpont ami neked is jó. Persze ha nyugodtan akarsz próbálni. Mert a beszorítás kb annyira jó, hogy na gyere, ráddobunk pár ruhát, de menjél is mert jön a következő, akivel foglalkozni kell. Én mindenhol bő 2 órát voltam, pedig nem vagyok egy problémás eset (mondtam kb milyet szeretnék, mi a stílusom...) ezt az időt csak úgy beszorítani nem lehet.
2013. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan, mint a sarki butik, hogy 5 perc alatt magadra kapod, csak beszorítanak. Másfél órát minimum ajánlott rászánni. Én alapból se vagyok egy próbálgatós típus, de a menyasszonyi ruhával két óra simán elment.

Itt jobb helyeken az alkalmazottak segítenek neked, veled foglalkoznak.


Egy két órás ruha próbát, aki időpontot kér az is beszorít a délutánba, nem csak a szalon. Én sem örülnék, ha érkeznék a négy órás időpontomra, és ott kéne malmozni fél órát, mert az én időmből szorítottak valakinek, aki nem volt képes időben gondolkodni.

2013. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Esküvői csúcsidő van, a legtöbb szalon ilyenkor nem a jövő évi menyasszonyok próbáival van tele, hanem az idei menyasszonyokkal. Igazítás, próbák előtte-utána, hogy minden jó-e. Ezek rengeteg időt elvisznek, és érthető, hogy velük foglalkoznak elsősorban. Te sem örülnél, ha nem tudnál az esküvő előtt két héttel próbára menni, egy olyan menyasszony miatt, akinek még van egy éve az esküvőig. :)


A nevesebb szalonok ősszel sokkal könnyebben adnak időpontot, főleg, hogy ők kevésbé foglalkoznak szalagavatós ruhákkal. Másrészt megéri őszig várni, mivel az új kollekció is akkor érkezik.

2013. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esküvői szezon közepe van. Ha csak nem tegnap jegyeztek el, akkor gondolkodnod kellett volna előtt!
2013. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Telefonon azt mondták, végképp nincs nekik hely. Majd rá egy felórára jött egy e-mail, hogy 11 és 15 óra között betudnak venni. Mivel még reggelről kértem Tőlük egy időpontot e-mailben is.. Szóval így. Az 5-nek és 7-nek üzenem, hogy miután nem tudjátok, miért kértem csak egy nappal előbb időpontot, úgy nem is kellene kioktatni mikor gondolkodjak... Amúgy nagyon kedvesek voltak a mindhárom szalonban. Kifejezettem pozitív benyomásom maradt az Eklektika szalonról. Bár nem találtam ott ruhát, mert nagyrészben ekrü modelljeik vannak, ennek ellenére a eladó tippeket, tanácsokat adott hol érdemes körbenéznem stb.
2013. júl. 1. 09:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Az e-mailben hamarabb kérted az időpontot, mint telefonon? Mert ha igen akkor simán előfordulhat, hogy reggel beosztották az időpontokat és valóban nem volt már hely mire telefonáltál, de a visszaigazoló e-mailt csak utána küldték. Szerintem semmi érdekük nincs abban, hogy elküldjenek ha van hely. Látod, hogy neked is 2 órás időtartamot adtak meg. Ez azt jelenti, hogy maximum 4-5 főt tudnak fogadni egy nap.
2013. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!