Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrpiercinget szeretnék (egy...

Orrpiercinget szeretnék (egy kis pöttyöt). Budapesten melyik szalonban érdemes csináltatni?

Figyelt kérdés
Az Europarkban vagy a Westendben?Fájdalom terén van eltérés hogy bal vagy jobb oldalra kerül az ékszer?Egyébként szerintetek melyik oldalon mutatósabb?Én úgy láttam,hogy inkább bal oldalra szokták.Mostanában mennyiért csinálják úgy,ha ott választott ékszert szeretnél betetetni?
2011. nov. 16. 06:23
 1/1 anonim ***** válasza:
WestEndben tökéletes minden! Szinte nem is fáj, 5000 forint volt nekem három hónapja úgy, hogy ottani ékszert tettek be. Változó, hogy kinek melyik oldalon mutat jól, ha Te bal oldalt tudod inkább elképzelni, akkor oda tetesd, fő, hogy jól érezd vele magad! Fájdalom szintjén nincs eltérés. Könnyezni biztosan fogsz, de nem a fájdalomtól, és főleg azon az oldalon, amelyikre tetetted az ékszert. De tényleg a Westendben csináltasd, azt ajánlották anno nekem is kivétel nélkül Pesten, és most utólag én is csak ajánlani tudom!!!
2012. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!