Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felvehetek egy fehér csipkeruh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvehetek egy fehér csipkeruhát esküvőre, amin van egy sötétkék masnis öv? (Kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 28. 13:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
hát szerintem ez nem illik esküvőre. Nagyon szép és jól is áll, de szerintem ne vedd fel esküvőre.
2013. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
15%
Én minden további nélkül felvenném. Nem hinném, hogy a menyasszony miniben lenne.....
2013. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%

Emberek, itt nem arról van szó, hogy összekevernék a menyasszonnyal, a fehéret nem illik felvenni esküvőre nem innen jön, hanem onnét, amit ez a szín jelképezett, és hogy ezen a napon ez az arát illette meg, ennyi. Illemszabály, nem azon alapszik, hogy összetévesztenék.


Kérdező: a ruha csinos, de a fent említettek miatt alapvetően nem esküvőre való. Ha ismered a menyasszonyt, akkor esetleg megkérdezhetnéd, hogy zavarná-e, ez a legtisztább módszer. Minden ember más. Van akit zavar, van akit nem. Ha megkér, hogy válassz mást, tartsd tiszteletben a kérését.

2013. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem való vendégként ez a ruha.
2013. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, arra azért kíváncsi lennék, hogy menyasszonyként te hogy néznél egy ilyen ruhában megjelenő vendégedre. Ha normális a vendégsereg, ki fognak röhögni, és számíts egy-két cinikus megjegyzésre is. Ha ezek nem zavarnak, vedd fel.
2013. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva: persze, bármit felvehetsz. Az már másik kérdés, hogy illetlenség, és azt hiszem, hogy még egy modernebb esküvőn is elvárható ennyi hagyománytisztelet. Magadnak fogsz kínos estét szerezni, ha végig a rosszalló pillantások elől kellesz menekülnöd, szerintem ezt te sem szeretnéd.

Egyébként nagyon szép ruha, és gyönyörű az alakod, ugyanebben a típusú ruhában nagyon jól fogsz kinézni, de próbálkozz másabb színben. (: Elég egy krémszín is, nem kell drasztikus változtatásra gondolni, de a fehéret hagyd meg a menyasszonynak.

2013. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is úgy gondoltam, hogy ez a ruha nem illik esküvőre, anyukám erősködött, hogy nyugodtan felvehetem... És ha éjfél után venném fel, amikor a menyasszony már pirosban van?
2013. jún. 29. 09:19
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
bocs, de ez egy függöny. szerintem vegyél fel inkább valami színes nyári ruhát, abba senki nem fog belekötni, és ennél szebbet is találsz sztem.
2013. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem a színével semmi baj, ha én esküdnék, jobban örülnék, ha mindenki fehérben lenne, mint hogy olyan tiritarka vendégsereg legyen, amit általában látni. Viszont hossza meg vállpántja alapján ez nem ruha, ez egy kombiné. Értem, hogy meleg lesz, de akkor is lehetne valami ünnepélyesebbet.
2013. jún. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
96%
Kommunikáció emberek! Felhívod a menyasszonyt, vagy írsz neki egy e-mailt, hogy neked nagyon tetszik ez a ruha, de mivel ez a nap róla szól, szeretnéd megkérdezni, hogy mit szólna ahhoz ha Te ebben jönnél. Ő elmondja, hogy zavarná vagy nem. Ha zavarná mást keresel, ha meg nem zavarja akkor ebben mész. Nincs félreértés, nincs konfliktus, mindenki boldog. :)
2013. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!