Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barna hajnak melyek a meleg...

A barna hajnak melyek a meleg árnyalatai?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy pl.kakaóbarna tudom hogy hideg, de pl csokoládébarna,mogyoróbarna,stb.,meleg árnyalatok?

Porcelánfehér a bőröm,és sötétkék a szemem,eredetileg,fakó,semmilyen szürkésbarna a hajam, ezt szeretném egy kicsit erőteljesebbé tenni.

A sötétbarna tudom hogy jól állna,viszont elég karakteresek az arcvonásaim, és anyukám szerint a melegbarna lágyítana rajta.

Szerintetek?



2013. febr. 20. 21:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Gesztenyebarna egy kis fahéjas beütéssel tökély lenne.
2013. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A melegbarna akkor áll jól, ha az arcbőröd is meleg tónusú.
2013. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm!


utolsó,nekem jól áll

2013. febr. 21. 00:06
 4/11 A kérdező kommentje:

Mutatom: [link]


ez vagyok én. Szerintetek? Meleg barna? Hideg barna? Milyen legyen? mutathattok képet is szerintetek mi állna jól.

2013. febr. 24. 00:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Először is: ha tovább lágyítasz az arcodon, elolvad. Nagyon szép vagy, és babaarcod van.


Duplán is irigy vagyok rád, mert egyrészt ha ilyen arcom lenne, még fekete is lehetne a hajam, nem öregítene vagy csúfítana, másrészt, biztos, hogy rövidre vágatnám, és nem rejtegetném, a hosszú haj a rondáknak kell.


Nehéz képről megállapítani, de szerintem tél típus vagy, ami hideg, így a hideg színek állnak jól. A tél jellemzője, hogy erősen kontrasztos, tehát a porcelán bőrhöz tökéletesek a sötét, hideg barnák. Hófehérke is ebbe a típusba tartozik :), és talán ezért, de emlékeztetsz Ginnifer Goodwin-ra.


[link]


[link]


[link]


Ha a te arcoddal élnék, levágnám a hajam, és sötétre festeném.

Egyelőre ezt találtam, ami szerintem jól állna neked. Ha mégis meleget akarsz, azt is nézek neked.


[link]

2013. febr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, te bolond vagy :D Mi az, hogy hosszú haj a rondáknak kell? Igen, úgy van, kérdező, vágasd csak le tüsire, az a f.asza, mindenkinek olyan kell, aki ilyen szép, mint te! Jézusom...
2013. febr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy aki szép, az rövid hajjal is szép. Megnézel egy csomó Hollywood-i színésznőt, a többségük csak a haja miatt szép, az arcuk kifejezetten ronda.


Nem mondtam, hogy vágja le, azt mondtam, ha ÉN lennék a helyébe, ÉN ezt tenném. Csak ÉN ronda vagyok, nekem kell a hosszú haj, hogy takarja a képem.


És senki nem mondott tüsit. Nemcsak a tüsi a rövid.


Látom, sikerült megragadnod a lényeget.

2013. febr. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, de az között, hogy "szép haj csak a rondáknak kell" és "aki szép, rövid hajjal is szép" óriási különbség van. Amúgy meg kinek mi a rövid. Neked úgy látom, ez a 10 centis hossz lehet, nekem viszont már a lapockáig érő is az. A tüsit pedig csak az ironizálás végett írtam, 10 centis haj vagy tüsi, az már ugyan mindegy.
2013. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fodrászoknál vállig érőtől hosszú. A hajfestékekben is az van, hogy állnál hosszabb hajra két doboz kell. Még ha egész életedben a bokádig ért a hajad, akkor sem normális a lapockáig érő hajat rövidnek mondani.
2013. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 00:48-as, köszönöm szépen a segítséget :)


Hihetetlen hogy egy ilyen kérdésből is képes kialakulni ez.na mindegy :)


Amugy azt tudom,hogy tél típus vagyok, és ugye eredetileg is sötét barna hajam,meg igazából én is jobban szeretem,szóval köszi a segítséget. :)

Igazából én a hosszú hajat szeretem :$ mindíg is azt szerettem. :)

Most hosszabb a hajam,mint a képen, de jelenleg is növesztem.

2013. febr. 24. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!