Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi csokor milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi csokor milyen legyen? +1 kérdés

Figyelt kérdés

egy egyszerű estélyi jellegű ivory színű esküvői ruhához milyen virág illik? Fehér rózsa, esetleg kála, vagy milyen?

A menyasszonyi csokorral kapcsolatban még egy, illetve 3 kérdés: El kell dobni? Mikor kell? De ha eldobom, nem tarthatom meg, azé lesz, aki elkapja? Én meg akarom tartani emlékbe. Ti elraktátok?


2013. júl. 2. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Miért kéne eldobni? :) Amúgy is a legtöbb hajadon utálja a csokordobós bohóckodást... Ha mégis szeretnél tartani, akkor erre a célra szoktak köttetni egy kisebb, hasonló csokrot, ami így olcsóbb is és jobban repül. :)


Szerintem vidd el a ruhád fényképét a dekoratőrhöz, és kérd meg, hogy adjon tanácsot, milyen virág menne hozzá. Ez azért is jó, mert a díszítő szalagokat, csipkéket és a csokor formáját is hozzá tudja igazítani a stílushoz. Én legalábbis ezt tenném. :)

2013. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én meg nem akarom elmondani, hogy milyen alkalomra lesz, mert akkor 20 ezer lesz, annyit meg nem akrok rákölteni. Olyan 5 vagy nagyon max 8 ezerre gondoltam.
2013. júl. 2. 20:36
 3/21 anonim ***** válasza:

hófehér virág azért nem szép hozzá, mert el is üt a szín, meg nem is...


nekem a kála tetszik, de ez alkattól is függ.


megmutatod a ruhát? egyszerűbb lenne :)


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

kérj úgy árajánlatot, hogy menyacsokorra, esetleg e-mailben, majd telefonon koszorúslánynak, végül személyesen egy sima csokorra, így meglátod, mi a különbség :)


amúgy az lemaradt, hogy nem kell azt a csokrot eldobni, csináltass egy kisebbet, akár másik virágosnál! :)


nálunk mondjuk nem is volt csokordobás

2013. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Attól, hogy menyasszonyi csokor nem mindenki számolja drágábban. De ha tudom, hogy menyasszonyi csokrot kötök mindenképp a legfrissebb virágot választom, s a kiegészítőket is máshogy választom meg.

Mindegy milyen csokor ugyanúgy számolok árat.

Virágos

Ha küldesz képet a ruháról segítek a csokor választásban.

2013. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

[link]


De nem ilyen alkat vagyok, mint ez a nő a képen. Alacsony vagyok és nem ilyen vékony, a melleim is nagyobbak. Rövid, barna hajam és barna szemem van.

Kiegészítőnek egy gyöngysor lesz a nyakamban és hozzá való fülbevaló, valamint egy kis virág a hajamban.

A kála nagyon messze áll tőlem, az szerintem karcsúbb menyasszonyoknak áll jobban.

Esetleg rózsa szegfű gerbera kombináció?

2013. júl. 2. 21:57
 7/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, kedves utolsó, kérlek addj tanácsot, milyen virág illik ehhez a ruhához?
2013. júl. 2. 21:58
 8/21 anonim ***** válasza:

Szegfű már nagyon kiment a divatból. Rózsa jó, mert tartós, gerbera sem menyasszonyi csokorba való.

Ha a ruha nem teljesen fehér, akkor nem ajánlanék fehér virágot, mert elüthet. Lehetne fehér frézia, s barackszínű rózsa, s csokros rózsa. Az egyszerű, finom csokor.

2013. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen én fehérnek mondanám...olyan színe van, mint az igazgyöngynek kábé, de nem olyan fehér, mint egy A4-es fehér lap:D
2013. júl. 2. 22:18
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor lehet fehér virág is, fehér kiegészítőkkel, bár eléggé egybe fog olvadni a ruhával. Esetleg csupa fehér kálából el tudom képzelni!
2013. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!