Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2 hónap és esküvőnk lesz. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány kérdése:

2 hónap és esküvőnk lesz. De eléggé megváltozott a párom 2 hónapja h 1ütt vagyunk és eljegyzett. Kiderült h anyagiak terén tartozása van és állitólag ezért fura velem? Alig beszél hozzám és félek h valami komolyabb baja lesz.

Figyelt kérdés
mit tegyek hogy megnyugtassam?meg valójában fél az esküvőtől is mit tegyek?
2013. júl. 9. 14:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Szóval 4 hónap együtt járás után házasodtok össze.Okos dolog.Nyilván fél az esküvőtől,hisz alig vagytok együtt,mármint az a 2 hónap az pi.cs@..
2013. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
de az benne a pláne h 1 szó nélkül jegyzett el én nem kértem h jegyezzen el!az időpontot is ő tűzte ki!és most megváltozott.első nő vagyok az életében ezt hozzá teszem!
2013. júl. 9. 14:11
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

2 hónap együttlét után esküvő?

....no komment

2013. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

Kedves Gyerekek! A mellékelt ábrán azt látjátok, mikor tilos házasodni! Közelebbről megvizsgálva az alábbi jeleket találjátok:

- megváltozott a párom

- anyagiak terén tartozása van

- fura velem

- alig beszél hozzám

- feltételezem, hogy komolyabb baja eshet

(- fél az esküvőtől + pár hónapja vagyunk együtt - önmagában nem volna kizáró ok)

2013. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem ismeritek még egymást... Mi másfél éve vagyunk együtt, és ha visszagondolok, hogy mi volt 2 hónap után, hát alig tudtunk egymásról valamit. Még most is van ám bőven ismernivaló, de a 2 hónap az semmi.

Elkapkodtátok.

2013. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

borzasztó egyszerű

vissza adod a gyűrűt és lemondod az esküvőt.

hány éves vagy???

2013. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 acelsziv ***** válasza:
85%

"1 szó nélkül jegyzett el én nem kértem h jegyezzen el!az időpontot is ő tűzte ki"

És te ezt egy szó nélkül tűrted? Miért?

Egyébként előzőnek igaza van. Gyűrűt vissza és pá édes.

2013. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

MINEK? MINEK?

Ennyire azért ne akarjál férjhez menni!

Pláne ne úgy, hogy te kb csak aláírod a papírt, minden másban döntenek helyetted.

Nem tudom, hány éves vagy, de azért fel kellene nőni egy házassághoz... ez akkor is igaz, ha elmúltál 30.

2013. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, minek? 4 hónap után...Tartozása van, nyilán kell valaki, akit maga mellé láncol, hogy eltartsa, amikor neki minden pénze majd elmegy mindenféle tartozásokra. Mi a fenéért házasodna valaki 4 hónap után, mikor nem hulla szerelmes, hanem "fura" "alig beszél hozzám", megváltozott...
2013. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell ezt érteni, hogy szó nélkül eljegyzett? Rádhúzta a gyűrűt és kész? Te meg nem mondtad neki, hogy "kösz, nem"?
2013. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!